14.11.2021 Energie dnešního dne, svoboda!

14.11.2021 Energie dnešního dne, svoboda!

Pohled do hmoty.

Právě teď se propojuje vše, co jsme doposud prožili a celá cesta k sobě (ke své duši) a naší energii začíná dávat smysl. Jsme tu proto, abychom společně dokázali změnit to, co stovky let ovládá a ničí naší planetu. Jsme tu proto, abychom v sobě překonali strach, který je jedním z nejsilnějších nástrojů manipulace „mocných“. Jsme tu proto, abychom vykročili k vlastní svobodě a přestali se bát tvořit tento svět jinak!

Bojíme se, že nejsme připraveni? Ano, bojíme! Bojíme se, že nám lidé nebudou naslouchat? Je to možné! Bojíme se, že tento svět se již brzy ocitne na samém okraji propasti? Toho se bojí asi každý z nás! Ale naším úkolem je právě tento strach překonat! Najít v sobě svobodu, pravdu, nezávislost a zodpovědnost k tvorbě nového systému. Náš svět se hroutí a všechno, co ho doposud tvořilo, klesá ke dnu s ním.

Jediné, co tento svět dokáže pozvednout, je energie! Energie svobody, která nás naplní a my díky ní dokážeme nemožné. Společně dokážeme změnit běh již nastartovaných událostí a naši planetu zachránit z obětí moci a manipulace. Ale jsme to my, kdo musí povstat a začít realizovat svou svobodu. My, kteří jsme našli svou duši a její energii necháme svobodně vyzařovat skrze naši osobnost, proto abychom okolo nás převibrovali vše, co naší svobodě stojí v cestě! To my jsme noví tvůrci nového a svobodného systému. My, kteří už nemáme strach převzít iniciativu a pustit se do tvorby zcela nových svobodných nástrojů a nového svobodného životního prostoru.

Pojďme tedy společně a beze strachu budovat náš svět !!!

Více ve včerejším podcastu na toto téma!