15.11.2021 Energie dnešního dne, cesta ke svobodě!

15.11.2021 Energie dnešního dne, cesta ke svobodě!

Právě dnes do hmoty dosedá energie, která nám má pomoci ke svobodě. Je to energie „uvědomění si, tvorby a následné realizace potřeb naší osobnosti“. Tato energie bude proudit i následně po celý rok 2022. Budeme hledat způsoby, jak realizovat sebe a svou energii a současně hledat způsoby, jak svůj život nastavit tak, aby se naše životní energie nevytrácela! 

Jak jistě víte, když nemáme život v pořádku, naše životní energie razantně mizí. Máme sklon k depresím či melancholii a cítíme se vyčerpáni. Náš život tvoří čtyři pilíře životní energie. Základním pilířem je „osobnost a sebevyjádření“, který já vidím jako vrcholek pyramidy života. Další čtyři pilíře jsou pak spodní hroty pyramidy a tvoří základ pro spokojený život!

  • Vztahy a rodina
  • Zdraví a krása
  • Práce a finance
  • Žití a bydlení

Nová energie roku 2022, která se již ukotvila, nám pomůže k rozhodnutí, tvorbě a následné realizaci všech změn, které potřebuje pro skutečně spokojený a zdravý život! 

S láskou Tínka

Pokud nejsme spokojeni v jakékoliv z těchto oblastí, náš život je nekvalitní a naše energie je neustále atakována pocitem nespokojenosti. 

Dokud v sobě neprobudíme touhu s tímto stavem něco udělat, budeme neustále cyklit v programu vlastní sebedestrukce! Pokud se sami svou „neschopností“ provést změnu v dané oblasti „ničíme“, připravujeme se tak o životní energii, která, jak si všichni uvědomujeme, je zcela zásadní pro naši existenci! 

Bez energie totiž není život!