15.12.2020. Co cítím a vnímám?

15.12.2020. Co cítím a vnímám?

Tady a teď mi přichází vhled do energií, které proudí planetou. Konečně dochází k očekávanému posunu, na který se tak dlouho čekalo.

Nejsme nic bez energie. Bez životní energie. Bez energie, které jsme součástí. Bez té, ze které jsme zrozeni. Bez božské energie.

Jsme láskou a láskou v realitě se od teď projevujeme. Není důležité, co si myslíme, ale to, co cítíme! 

Začíná nová fáze transformace! Transformace duše. Nejste-li v souladu se svou duší, poznáte to! Nejste-li sami sebou, okamžitě vám bude ukázáno, kudy vede cesta do vaší duše.

Neexistuje na světe nikdo, koho by se tato transformační energie nedotkla. Dlouho očekávaná vlna tsunami je tady! Apokalypsa, o které se tak dlouho mluvilo, je rázová vlna energie ega, která se vrátila zpět a od včerejšího večera proudí energoinformačním polem planety a vymetá každý kout naší duše, aby uvnitř nás udělala pořádek!

Není možné se před ní schovat, ani před ní utéct! Máš strach? Postav se mu! Jsi egoista? Tak pěkně na kolena děvenko! Dostaneš odpovídající zrcadlo. Nemáš vyřešené zdraví a svůj přístup ke svému tělu? Tak šup s tebou do nemocnice! Bráníš se jít cestou své duše? Nedostaneš volbu! Nechceš se rozejít s partnerem? Dostaneš pár facek, aby ti spadly ty růžové brýle! A tak dále a tak dále. 

Planetární zrcadlo je ve vzpřímené poloze. Doslova si o něj opíráme tvář! Toto zrcadlo tvoří tzv. fiktivní reflexe, neboli odraz našich energií. Tyto energie vstoupily do reality zhruba před rokem a pomalu se zrcadlo nastavovalo do této polohy. Nyní proudí v plné síle odraz nás samých přímo do naší duše. Každá zkušenost je odrazem našich energií. Každá situace a každá myšlenka, okamžitě tvoří to, co vychází z nás. 

BOŽE, OCHRAŇUJ NÁS! TOHLE JSME SI PRÁVĚ TEĎ STVOŘILI !!!

Eshop se zdravou výživou! Zakoupíte u nás bio potraviny, raw potraviny, bezlepkové potraviny, přírodní vysokovibrační doplňky stravy z hub a rostlin!