Právě se děje! Ve světle pravdy!

Právě se děje! Ve světle pravdy!

Právě teď se děje! Stojíme ve světle pravdy! Pravda o nás samých a o našich pocitech. Dnešek je o tom, co skutečně potřebujeme k životu! Lži, přetvářky i ego pomalu ztrácí na síle a my stojíme tváří v tvář pravdivé skutečnosti o sobě a svém životě! Ten, kdo ustojí tento pohled bez pocitů viny, výčitek a sebekritiky, je skutečným mistrem vlastního sebevyjádření! 

Není jednoduché stát proti vlastnímu odrazu ve světle pravdy a přiznat si, že to, co jsme doposud tvořili, nebylo to, co skutečně potřebujeme žít! Je to jako probudit se, podívat se přes rameno a zjistit, že můj život je úplně jiný než život, který chci žít! Takto by se dala definovat energie, která dnes prochází planetou.

Hledáme sebe a svůj pravdivý život! Máme na výběr! Buď přijmout to, co jsme doposud žili a naladit vše k naší spokojenosti, anebo vše zbořit a začít znovu! 

Nejprve ale potřebujeme zjistit, co vlastně hledáme?! 

Takže, jaká je tedy tvá potřeba a tvůj pravdivý život?

TINA ENERGY® originální muzikoterapie. Autorská relaxační vysokovibrační hudba!

Otázka dne ...

Motto dne ...

Energie dnešního dne! "Ve světle pravdy!"

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!