21.12.2020 Energie dnešního dne- usmíření a brána duše!

21.12.2020 Energie dnešního dne- usmíření a brána duše!

Dnes přicházíme k bráně naší duše. Ten kdo přichází s láskou a pokorou, nechť vstoupí. Takto by se daly popsat energie dnešního dne!

Naše mysl a naše ego jsou velmi silnými soupeři, ale jen tehdy, pokud s nimi bojujeme. Je potřeba dát jim průchod a dělat v každé situaci to, co cítíme! Ano, někdy jsou naše výbuchy zbytečně přímočaré, ale co když přesně tohle ten, kdo spor vyvolat potřebuje? Zamyslete se nad tím, jak se chováme k dětem, když zlobí. Učíme je, že jejich ego si tvoří ego! Učíme je aby nepřekračovali hranice, ale jako dospělí máme s tímto projevem problém a následné výčitky svědomí. 

Proč? Ptám se své duše? Proč se bojíme otevřeně vyjádřit své skutečné pocity? 

Protože máme strach z odsouzení a nepochopení! Protože se bojíme sami sebe. Ten kdo nás stvořil, nám dal ego i strach! Máme je z dobrého důvodu, nejsou odpad! Tak pozor na to! 

Popíráním sebe samých a svých pocitů si totiž zaděláváme na bolest a utrpení. Je to stejné, jako sebe samé mučit a bičovat se za to, co cítíme! Pak se stáváme skutečným tyranem!

Mentální koučink pro dnešní den

Jsem sama sebou. Nemám strach se projevit a vyjádřit své skutečné pocity! Jsem to já! Stala jsem se vlastním sebevyjádřením. 

Jsem komunikativní, upřímná a vždy dávám najevo, co cítím. 

Respektuji pocity své i druhých! 

V mém sebevyjádření je má svoboda!