24.11.2020 Afirmace pro dnešní den

24.11.2020 Afirmace pro dnešní den

V mém životě proudí stabilní energie. Jím zdravě a cítím se skvěle. Učím se být trpělivá a jdu krůček po krůčku. Jsem sama sebou. Stále cítím svou duši a nechávám proudit její krásnou energii. Uvědomuji si, že jsem duše v těle. Mé tělo je můj domov. Učím se mít doma uklizeno. Stále více relaxuji, odpočívám a prociťuji krásnou energii klidu a harmonie. Odpočinek, meditace, relaxace. Nezapomínám na své tělo tančím, cvičím, posiluji a relaxuji. Dávám energii své duši i svému tělu. Jsem zdravá! Děkuji za překrásné prožitky ve vědomé relaxaci. Jsem vděčná za to, že mohu prožívat, milovat a vnímat tu krásu!

Přírodní doplněk stravy podporující spánek a relax z bylinek a rostlin. V tomto produktu najdete bylinky, kterým se lidově říká Kristův květ, nebo také Kristova koruna.

Spánek a relax obsahuje tyto bylinky: meduňku lékařskou, kozlík lékařský, mučenku a levanduli. Každý z nás touží po harmonii. Tento produkt dokáže naladit energie od 7.čakry až po 1.čakru. Všechny bylinky působí hlavně v oblasti korunní čakry a kozlík, protože je zemitý, všechny tyto energie ukotvuje. Posiluje intuitivní vnímání. Uvolňuje energie napětí a strachu. Pracuje na úrovni našeho vědomí i nevědomí. Vyplavuje nepochopení a zvolňuje napětí z usilovného přemýšlení. Hýčkejte své myšlenky, zasloužíte si to!

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!

.