30.12.2020 Karmická čištění nás i planety Země

30.12.2020 Karmická čištění nás i planety Země

Ajaj! Říkám si, když v ranních zprávách nacházím zmínku o zemětřesení v Chorvatsku.

Ptám se své duše, copak se děje? Pročpak se planete otřásá již několik dní po sobě?

Přichází odpověď. Její energie se očišťuje od všeho, co není její! Aha! A kdo že byl tak pošetilý a opět nedbal energie duše a vlastním egem se snažil opravit to, co opravit nepotřebuje?

Kdysi se naše duše zapletly do pavoučí sítě. Sítě s názvem Matrix. Vlastní ego nás uvěznilo v té síti a v tzv. napojení jsme se třepotali jako motýli ve větru. Každý samaritánský pohyb znamenal ještě hlubší utažení lepkavých pavučin! Ten pavouk, co to tzv. řídí, totiž není světlo, i když se za něj vydává, ale pěkně chlupatá manipulativní potvora, která se živí energií našeho ega pokaždé, když se ego převlékneme do kostýmu spasitele a začneme pracovat tzv. pro změnu naší planety. “Jsem vyvolený!” Opakuje stále dokola a v tom trapném převleku jeho majitel nemá ani páru o tom, že je lapen a slouží jako potrava oné chlupaté bestii! Hledám souvislosti. Nápovědu. 

Jen pro příklad. Zadávám místa v Chorvatsku i ČR, kde se zemětřesení projevilo nejvíc, hledám jména těch, kteří se snaží ovlivnit přirozenou energii planety už mnoho let. A nacházím. Zkuste to také.

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!

Acai je bobulovité ovoce s vysokým obsahem antioxidantů s vysokým ORAC. Je to přírodní afrodisiakum, energydrink, který dodává sílu a vitalitu a harmonizuje životní energii. Obsahuje pestrou škálu vitamínů, antioxidantů, minerálů a zdraví prospěšných látek. 

Acai roste v části brazilských pralesů, která je ještě neporušená člověkem. Ovoce dozrává na slunci, tudíž obsahuje obrovské množství životní energie, která po konzumaci obnovuje i naši životní sílu a energii. Açai je sušené mrazem při zachování pravidel Really Raw certifikace. Šetrný způsob úpravy zajistí, že výživové vlastnosti této superpotraviny Acai zůstanou zachovány. Tak na zdraví!