Afirmace pro dnešní den 20.11.2020

Afirmace pro dnešní den 20.11.2020

Mé vědomí je zcela ukotvené v realitě. Jsem si vědoma své životní energie! Jsem „tady a teď“ a tvořím svůj život a svou realitu. Jsem ohleduplná ke své životní energii a proto respektuji energii ostatních lidí. Právě teď prožívám vděčnost za tento okamžik! Směřuji svou energii tam, kde je potřeba. Na prvním místě do svého zdraví! A poté do své rodiny a dětí! Učím se pracovat se svou životní energií tak, abych měla dost síly a energie na všechny povinnosti, které mě celý den čekají! K tomu stačí pocit vděčnosti za tento okamžik, zdravá strava, pohyb, cvičení a procházky! Mám dostatek času pro sebe, ale současně hledám způsob, jak tyto aktivity propojit se svou rodinou a ještě více se na sebe naladit! Prožívám své vědomí ve svých vztazích! 

Autor: Tina Hartmannová, mentální koučka

Jmenuji se Tina Hartmannová.

Pracuji jako mentální kouč pro jednotlivce, sportovce i manažery a také jako poradce v oblasti zdravé výživy.

Specializuji se na programy mysli, osobní a mentální koučink. Pořádám online kurzy a semináře, skupinové tréninky a koučinky.

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!

Představuji vám Macu

Raw superfood Maca – jedna z nejzdravějších superpotravin na planetě!

Maca je jednou z nejvýznamnějších potravin na planetě, která byla objevena již před 2000 lety. Má úžasné účinky. Harmonizuje energie, dodává sílu a udržuje vitalitu. Tato superpotravina dokáže srovnat hormonální nerovnováhu v těle jak u žen, tak u mužů. Probouzí ženské i mužské energie a harmonizuje energie rodičovství. Stačí jedna lžička denně a budete mít zdravý kořínek! Již staří indiáni sbírali bulvy Maca. Objevili zázračné účinky této kořenové zeleniny a díky ní si po staletí udržovali mládí. Je to přírodní afrodisiakum, „nakopávač“ a životabudič v raw kvalitě. Budete překvapeni jejími silnými účinky. Tak na zdraví!