Afirmace pro dnešní den 31.10.2020

Afirmace pro dnešní den 31.10.2020

Každý den jsem trpělivý. Jdu pomalu a jistě ke svému cíli. Soustředím se na své potřeby. Po cestě se stále zdokonaluji. Každý krok je pro mne snadnější. Žiji v přítomném okamžiku. Soustředím se! Učím se! Prožívám! Miluji tento okamžik a jsem za něj neskonale vděčný! Děkuji za každý nový den. Právě v tuto chvíli jsem spokojený, protože mám co potřebuji. Můj dům, můj hrad! Cítím se krásně a právě teď jsem spokojený. Buduji svůj život na pevných základech vděčnosti a důvěry. Věřím si! Jdu správným směrem! 

Energie obrazem dne 31.10.2020

Energie léčení planety Země.

Žádná „ale“!

Jsme to my, kdo mění běh událostí.

Naučme se planetu hýčkat svou zodpovědností a svým přístupem! Nástroje: ekologie, obnova přírodních zdrojů a zodpovědná tvorba. 

Poté budeme žít v souladu a ve vzájemném respektu!

Každý den se stravuji zdravě a pociťuji své dokonalé zdraví. Používám ekologickou drogerii, která podporuje mou vitalitu a energii a navíc nezatěžuje životní prostředí. Planeta je stále zdravější díky tomu, že každý jeden z nás převzal svůj díl zodpovědnosti. To díky planetě mám hojnost všeho! Její plodnost zaručuje mou obživu. Vracím ji její energii tím, že i já jsem k ní ohleduplný. Ekologie je správná cesta!

#Zdravávýživa #Eco #Bio #Biopotraviny #Bezlepku #Celozrnnéprodukty #Ecodrogerie #Přírodníkosmetika #Vitamíny #Drahékameny #Šperky #Šungit