Aktuálně dnes 12.12.2020

Aktuálně dnes 12.12.2020

12.12.2020 dnes je na pořadu dne rodina a vztahy.

Na individuální úrovni pracujeme na vztahu sám k sobě a ke svému zdraví.

To by se pro nás mělo stát prioritou číslo jedna! Poté následuje navnímání svých potřeb‼️ A otevření cesty k jejich naplnění‼️ Na úrovni vztahů dnes ladíme vztahy partnerské a rodinné. Zde jsou hlavním tématem děti a vědomé rodičovství. Kdo nejde cestou transformace, bude dnes velmi překvapen, co všechno se může v této oblasti ukázat, jako velký problém, mírně řečeno! Ti kteří směřují po vědomé cestě transformace, naopak budují své potřeby jako rodina. Naplňují své vztahy a společně se posouvají ve všech oblastech života. Přichází nová energie do oblasti jejich bydlení, zdraví, práce, vztahů a také financí. Záleží na tom, kde se momentálně, jako rodina nacházíte! Zde opět platí, že priorita celé rodiny je zdraví a zdravá výživa. 💞 Na kolektivní úrovni už je zcela jiná situace!

Zde si jako celek procházíme transformační fází v oblasti ZDRAVÍ ‼️

KDO NEPOCHOPIL POSELSTVÍ TÉTO TRANSFORMAČNÍ VLNY, DNES SE MU UKÁŽE, JAK JE ZDRAVÍ A ZDRAVÁ VÝŽIVA DŮLEŽITÁ, PRÁVĚ PRO JEHO INDIVIDUÁLNÍ POCHOPENÍ. A KRUH VELMI SILNÝCH ENERGIÍ, KTERÉ DNES PROUDÍ SE TÍMTO PRO MNOHÉ UZAVŘE ‼️☯️

Jmenuji se Martina Hartmannová a jsem certifikovaný výživový poradce a sportovní dietolog. Odmalička se zajímám o správný způsob výživy a léčivé účinky bylin. Jsem přesvědčena, že správný způsob výživy a vhodně zvolené výživové doplňky jsou klíčem k našemu zdraví. A to jak z hlediska prevence nemocí a úrazů, tak i jako významná podpora při jejich léčbě a následné rekonvalescenci, či rehabilitaci. Na mém eshopu najdete jen ty nejlepší z nejlepších. Doporučuji vám produkty, které sama používám pro sebe a svou rodinu. Kromě úžasných produktů vám na těchto stránkách ráda poskytnu i bezplatné poradenství. Mnoho zdraví přeji!