Aktuálně k transformaci na planetě! Vlna osmanské říše a habsburské monarchie!

Aktuálně k transformaci na planetě! Vlna osmanské říše a habsburské monarchie!

Právě teď procházíme jako planeta transformační vlnou, která by se dala popsat jako transformace z dob osmanské říše a habsburské monarchie!

Naše energie sahají daleko do historie naší planety. Inkarnace jsou velmi diskutovaným tématem této doby. Připusťme alespoň na chvíli, že je to možné. 

Vidím, že teď v této chvíli si celoplanetárně procházíme transformací z tohoto období. Všechny duše, které byly inkarnované v 16. a 17. století právě teď prochází karmickým čištěním!

Tato doba sebou nese energie ega, manipulace, nadvlády, zneužití, sexuálního násilí, bolesti, mučení a panovnických manýrů. 

Pokud máte tlak na plicích, v bederní oblasti a kříži, bloky v oblasti krku a ramen, tlak na srdci a cítíte velkou únavu až vyčerpání, vaše duše prožívá bolesti z tohoto období. Podle toho, kde v jaké čakře jsou neprůchozí energie, se dá poznat, co jste v tomto období prožili. 

Hrady, zámky, vily a paláce jsou nejvýznamnějšími symboly doby habsburské. Symboly majestátnosti, ega, povýšení, touhy po majetku. Symboly nadvlády, nadřazení, nepřijetí a touhy se za každou cenu odlišovat!

Symboly nepokory z nichž čiší chlad! Lidé, kteří žili v těchto velkolepých stavbách byli chladní a tyranští. 

Bylo jim jedno, co obyčejní lidé, jejich poddaní, prožívají. Byli povýšení a neuměli na lidi „dole“ naladit. Jen si šli tvrdě za svým. Byli slepí! Stejně jako tehdejší domnělá spravedlnost! Snaha všechno ovládat byla jedním ze znaků této doby. Všechno muselo jít podle nás, že? Doba mušketýrů, samozvaných bojovníků za tzv. spravedlnost, která byla ale pouhým převlekem touhy mít, vlastnit a ovládat!