Aktuálně- Tínčiny vhledy a vize 13.5.2022

Aktuálně- Tínčiny vhledy a vize 13.5.2022

Právě teď se kumuluje a ukotvuje energie "svobodného života".

Aktuálně 13.5.2022- Právě procházíme obdobím, které se vyznačuje velmi hmotnou energií. Je to proto, že se velmi silně ukotvují energie „principů Věku Vodnáře (viz článek z 11.5.2022.)“ Pokud se na ně naladíme (viz dnešní on-line lekce „Rebalancing energií“ od 20:30), pak máme možnost velkých posunů v pročištění dlouho stagnujících energií. Právě proto, že se pohybujeme v tak krásné čisté energii naladěné na přírodní zdroje, se naše tělo může dostat z dlouhodobé stagnující energetické pasti! 

Cítím velmi příjemnou energii, ale i já sama se nyní pohybuji velmi nízko! V tomto období je to totiž příjemnější než ve vysokých vibracích. Abyste se v těchto dnech cítili dobře, doporučuji cvičení, práci na zahradě, uzemněnou zemitou stravu, jízdu na kole a pobyty v přírodě. 

S dnešními energiemi ladí tyto bylinky: Ostropestřec, meduňka, šalvěj, koriandr, chilli! (Přírodní doplňky stravy z hub a rostlin v top kvalitě zde)

Zelenina: Chilli papričky, kořenová a hlízovitá zelenina a vše, co roste pod zemí! Dnes jsou tedy vhodné ke konzumaci kořenové části rostlin a houby!

K pití doporučuji zeleninové freshe. Poměr 80% zelenina/20% ovoce. 

Do šťávy přidáme raw superfood Macu kvůli detoxikaci a hormonální rovnováze!

S láskou Tínka

Nový termín online kurzu!