Aktuální energie dne 28.12.2021

Aktuální energie dne 28.12.2021

Aktuální energie dne 28.12.2021

O tom, co právě teď proudí energoinformačním polem planety. Jaké energie na nás působí a na co se připravit!

Obraz s názvem "INTUICE" Láskyplné sebepřijetí, rozvinutí vlastního potenciálu své osobnosti

Právě dnes proudí energie, která by se dala shrnout jako “BUĎME SAMI SEBOU”. 

Všechno to, co jsme se o sobě naučili, i to, co jsme je teď potřeba promítnout do reality. Jako byste měli namalovat ten nejkrásnější obraz sebe ve svém životě! Naše síla vychází z vlastního sebevyjádření, vychází z nás samých a vlastního sebepřijetí. Jsme-li sami sebou, jsme plni životní síly a optimismu. Pokud bojujeme s jakoukoliv svou částí, myšlenkou či pocitem, připravujeme se o energii. A dnes je ten den, kdy je potřeba složit zbraně a najít vnitřní klid a harmonii!

Díky našemu zázemí a pevným stavebním kamenům ve všech oblastech života, začíná právě teď “RESTART ŽIVOTA”. Pokud si tedy dovolíme obejmout svou duši (sebe), svou osobnost, půjdeme ruku v ruce s vlastní podstatou. 

Pokud se oprostíme od své minulosti, uzdravíme ji a prožijeme více lásky právě teď. 

Dnes večer živě od 20:33 hodin!
Obraz s názvem "INTUICE"
Láskyplné sebepřijetí, rozvinutí vlastního potenciálu své osobnosti

Colorterapie, energetický obraz, originál

Energetický obraz zachycuje energii intuice. Je to colorterapie, která pomáhá objevovat váš skrytý potenciál a rozvíjet vaši osobnost skrze energii duše … Otevírá třetí oko, nechává proudit intuici a moudrost duše. Je symbolem vědomého vnímání sebe sama skrze vlastní sebepřijetí a vyjadřuje touhu po vědomém životě a realizaci této potřeby duše. 

  • Velikost 50×40 cm
  • Akryl na plátně