Výklad karet pro dnešní den 29.12.2021

Výklad karet pro dnešní den 29.12.2021

Krásné ráno všem, zlatíčka. 

Dnes k nám přichází tyto energie a já vám ji s láskou předávám …

Právě teď máme před sebou jasnou volbu své cesty. Cesty, která měla a má být součástí našeho života. Každý z nás potřebuje být zdráv a každý z nás má dnes možnost udělat něco pro své zdraví. Včera jsme přijímali sebe a svou osobnost v celé její šíři a dnes se má naše jedinečnost stát reálným vyjádřením nás samých.

Naše duše potřebuje cítit lásku a obejmout. Jsme součástí krásného světa, který pro nás má vše, co potřebujeme a záleží jen a jen na nás, jakým způsobem dnes dary přírody uchopíme. 

Možná je na čase nebýt sobečtí a uvědomit si, že na Zemi nejsme sami a že naše dary by mohli pomoci ostatním lidem a skutečnost, že může vše jít ruku v ruce s přijetím a dalším rozvojem naší cesty. 

Jsme tu z nějakého důvodu. Právě teď tedy proudí záměr duše, který jsme uvnitř sebe tak dlouho potlačovali a dnes je načase jednat v souladu se svou životní cestou! Neboť to, kým jsme, určuje to, kam směřujeme! Láska, která v nás proudí, má smysl jen tehdy, je-li předávána dál! 

Dnes máme vše potřebné pro to, abychom mohli kráčet po cestě životem, kterou jsme si kdysi zvolili a kterou z hloubi srdce milujeme, ať už je to cesta nového vztahu, cesta ke zdraví či k nové práci, anebo všechny cesty v láskyplném propojení.

S láskou Tínka