Aktuální energie- Tínčiny vhledy a vize 14.5.2022

Aktuální energie- Tínčiny vhledy a vize 14.5.2022

Dnešní den proudí velmi silně hojnost a tvorba hmotného zabezpečení, včetně tvorby našeho zdraví a životní energie!

Aktuálně 14.5.2022- Dnešní den proudí velmi silně hojnost a tvorba hmotného zabezpečení, včetně tvorby našeho zdraví a životní energie! Pohybujeme se ve střední vrstvě vědomí. Tzn. dnes bez masa! Dnešní den budujeme a realizujeme své potřeby a ukotvujeme nové záměry a cesty. Jsme v energiích „Věku Vodnáře!“ A čeká nás surfing na vlnách energie. Pole naší planety velmi rychle mění svou vibraci a je potřebné se na tyto vlny naladit. Pouze naladěný člověk má spoustu energie a životní síla z něj srší. Je optimistický a energie této osoby/duše se plně projevují a realizují. Tvorba a realizace nikdy nebyla tak rychlá! Je to opravdu „mazec“. Jakmile šlápneme vedle, je to okamžitě znát!

 

V tento čas je potřebné se ladit na energie a nebojovat s nimi! Je to životně důležité, protože rychlá tvorba zhmotňuje jak pozitivní, tak i vše negativní raketovou rychlostí!

 

Způsoby, jak se naladit na aktuální energie!

  1. „On-line lekce Rebalancing energií“  pravidelně od 20:30 každou středu a pátek! Permanentku zakoupíte zde
  2. Dodržování doporučení, která jsou naladěna na aktuální energie!

S dnešními energiemi ladí tyto bylinky a houby: 

Čaga, Menopauza, Reishi, Boswelia, laskavec, acai, maca, levandule, rozmarýn, kmínový olej, tymián, petržel a máta. (Všechny přírodní doplňky stravy z hub a rostlin i raw superfoods v top kvalitě zakoupíte zde)

 

Zelenina, ovoce a koření:

Listová zelenina, hlavně špenát, řapíkatý celer, kari, masala, skořice, březová voda! Acai, maracuja, pomeranč, jablko, lesní plody, neslazené müsli, rostlinná mléka!

 

K pití:

Doporučuji vodu s výše doporučenými bylinkami a citrónem, 2x denně fresh, 

Do šťávy přidáme raw superfoods Macu a Acai kvůli detoxikaci a hormonální rovnováze! (Všechny přírodní doplňky stravy z hub a rostlin i raw superfoods v top kvalitě zakoupíte zde)

 

Přeji krásný a naladěný den Tínka

Nový termín online kurzu!

Produkty energie roku 2022

  • CBD OLEJ 5% detox, zdraví, imunita a obranyschopnost!

Balíček pro zdraví na rok 2022