Aktuální energie- Tínčiny vhledy a vize 15.5.2022

Aktuální energie- Tínčiny vhledy a vize 15.5.2022

Dnešní den proudí velmi silně hojnost a tvorba hmotného zabezpečení, včetně tvorby našeho zdraví a životní energie!

Aktuálně 15.5.2022- Dnes se realizuje hojnost! Je to jako kdyby někdo otevřel kohoutky v umývárně a už to frčí! Hojnost je spoustou bytostí vnímána jinak, než je její skutečná podstata! Hojnost je silný proud energie, který teče tak velkým proudem, jakým si dovolíme! Vše se točí kolem energie! Hojnost je příjem a výdej energie v rovnováze. Její podstata stojí ovšem na vztazích! Na vztazích ke všemu a ke všem! Hojnost je prožitek-tvorba-realizace záměru duše a promítnutá realizovaná energie, která má hmotný potenciál! Hojnost není jen materiálno! Materiálno je hojností tvořeno, tedy pokud svou energii správně nasměrujeme a dáme ji hmotnou podobu! 

Hojnost je tedy realizace vlastní energie a její prožitek, prožitek z tvorby a následně prožitek z výsledku v rámci vztahu k té či oné situaci nebo osobě! Hojnost je způsob vnímání a prožitku z konkrétního vztahu! A každý jeden vytvořený vztah nás buď nabíjí, nebo nás o energii připravuje! 

Dnes se pohybujeme ve střední vibrační rovině. Dnes nedoporučuji konzumovat maso! Nejvíce nám prospěje konzumace luštěnin, brambor a kořenové zeleniny v kombinaci s kari kořením a yerba matte! Vhodná je také kombucha. Barva dnešní energie je azurově modrá s odstíny fialové a stříbrné! Chcete-li se na energie rychleji naladit, stačí se obklopit těmito barvami! Poté se vám bude hojnost mnohem snáze vnímat!

Způsoby jak se naladit na aktuální energie!

  1. „On-line lekce Rebalancing energií“  pravidelně od 20:30 každou středu a pátek! Permanentku zakoupíte zde
  1. Dodržování doporučení, která jsou naladěna na aktuální energie!

S dnešními energiemi ladí tyto bylinky a houby: 

Sléz, violka, březová voda, matcha tea, yerba matte, borovicové a smrkové pupeny, sporýš lékařský, saturajka a tymián!  (Všechny přírodní doplňky stravy z hub a rostlin i raw superfoods v top kvalitě zakoupíte zde)

Zelenina, ovoce a koření:

Kořenová zelenina, hlavně mrkev a petržel, kari,  chilli, luštěniny, březová voda! Velmi důležitými superfoods jsou moringa a ASHWAGANDHA!

K pití:

Doporučuji vodu s výše doporučenými bylinkami a citrónem, 2x denně fresh se superfood moringou, či aschwagandhou! (Všechny přírodní doplňky stravy z hub a rostlin i raw superfoods v top kvalitě zakoupíte zde)

Přeji krásný a naladěný den Tínka

Nový termín online kurzu!

Produkty energie roku 2022

  • CBD OLEJ 5% detox, zdraví, imunita a obranyschopnost!

Balíček pro zdraví na rok 2022