Chystá se informační průlom?

Chystá se informační průlom?

Má manželka je vědma. A ne ledajaká. Vidí a vnímá z duše informace z takové výše a hloubky, že je nelze najít u jiných, tímto darem vládnoucích. A proto je s tím trošku potíž. Její postřehy jsou natolik odlišné od ostatních, že se jeví jako blesk z čistého nebe. Jako nepravděpodobné. Jen čas a vývoj událostí může potvrdit, či vyvrátit, jejich správnost. Hmotný svět kolem prochází hlubokými změnami, avšak my nemáme informace o tom, co se v něm vlastně doopravdy děje. Máme pouze útržky skutečně důvěryhodných informací, které si musíme sami pospojovat. Pokud nám je totiž pospojují jiní, můžeme si být téměř jisti, že nejsme vedeni svou cestou.

Vize, které mé ženě přicházejí ohledně dění na planetě, jsou pro mě nesmírně důležité. Řekl bych, že jsou s ohledem na informační úroveň oficiálních i alternativních médií fascinující. Dávají mi totiž odpovědi na otázky, proč se věci dějí tak, jak se dějí. Trochu problém je s jejich zveřejněním. Ne, že bych je považoval za nespolehlivé. Naopak! Za tu dobu, co znám svou ženu Tínku, vím, že její vize jsou zcela přesné. Pro někoho, kdo na jasnovidnost nevěří, to může působit až děsivě. I já si musel zvykat např. na to, že moje mysl a moje vědomí jsou pro ni zcela otevřenou knihou, v níž si může číst jako v obrázkové knížce pohádek. A že má „vždycky pravdu“, což bývá pro mužskou ješitnost velkou zkouškou.

Potíž je v tom, že pokud tyto vize pospojujeme s konkrétními jmény a dáme jim přesné obrysy a zveřejníme je, bude to (a asi i zcela po právu) označeno za konspiraci. Proto se budeme snažit omezit se čistě na co nejpřesnější popis těchto vizí. Pokud k nim přidáme informace z jiných zdrojů, které nám k těmto vizím samy přišly do cesty ze světa čistě hmotného, nečiníme si na tato spojení patent. Budiž to bráno tak, že tyto souvislosti prostě my dva takto vnímáme. A ani my nemůžeme závěry z těchto útržků považovat za zcela konečné, neboť k vyjevení celé pravdy nás čeká ještě dlouhá cesta.

Poslední vyjevená „poselství“ naznačují, že by mělo velmi brzy dojít na planetě k informačnímu průlomu a veřejně by mohly být odhaleny daleko větší části skutečné pravdy o našem světě, než tomu kdy v jeho dějinách bylo.

Pojďme si proto pouze připomenout, jaké vize přicházely Tínce ohledně aktuálního dění na naší planetě v posledních měsících (tyto vize již byly částečně zveřejněny ve vysíláních na www.optimalista.cz) a pak se budeme věnovat tomu nejnovějšímu dění.

Je mrazivé, ale slunečné lednové odpoledne. Vedeme řeč o narůstající pandemické vlně. Najednou, uprostřed hovoru, Tínka přepíná do jiného vědomí (a to již vím, že přijde informace odjinud než z pouhé mysli) a praví: „Tenhleten blázinec s virem brzy skončí a vše ohledně něj vyjde najevo. Vidím, že jsou ve hře o vir zapojeny všechny tři velmoci. Jednomu z vůdců těchto zemí, která ostatními nebyla pojata do hry, státníkovi malého vzrůstu, ale velkého ega, se právě teď podařilo získat důležité informace a už jen málo mu chybí k tomu, aby měl k dispozici vše potřebné. Pak bude ty ostatní dva velikány pod hrozbou zveřejnění držet v šachu. Je to otázka cca dvou měsíců“

Zhruba dva měsíce po této události, jednoho pátečního odpoledne (jednalo o den, kdy vrcholil jeden významný astronomický a astrologický jev), se Tínka náhle zasní a říká: „ Hlavní postavy událostí s virem byli popraveni! Právě to teď vnímám“. Bum! Tato informace byla poměrně šokující. „Cože?“ Ptám se. „Kdo byl popraven?“

 „Nevím“, odvětila vědma. „Cítila jsem jen tohle. Vnímám, že se nemuselo jednat doslova o popravu, vnímám, že se jednalo o odstranění hlavních postav, které držely tento svět v šachu a stály za událostmi souvisejícími s pandemií.“  

Začínám proto hledat na internetu…a nic.

Následující týden však nacházím zajímavou zprávu, že onoho dne v pátek zcela náhle a neočekávaně zemřel světově proslulý počítačový mág.

Tínka se navnímává na tuto událost a….potvrzuje.

Dokonce popisuje roli tohoto muže a jeho propojení s významnými světovými „hráči.“

„Vidím mapu světa, na níž se rozblikávají výstražná světla, která pak zhasnou. V každé zemi jich bylo několik a všechna byla propojena. Vnímám nový finanční systém, který jakoby stál na tom starém, ale je mnohem propracovanější a má za úkol dát mocným ještě větší moc a zničit světovou ekonomiku.“, říká. „Vidím, jak se tento systém hroutí.“

„ Jako součást této sítě vidím představitele různých států, podnikatele, veřejně známé osobnosti, zástupce ezoterické scény, ale i spoustu lidí, které jsem nikdy neviděla. Tváře známé i neznámé.“

A Tínčino vnímání odhaluje další útržky. „Nevím, jak to souvisí, přesně, ale souvisí to nějak nejen s biotechnologiemi, s IT, ale také s kryptoměnami a viry.“

Po úmrtí jednoho z IT mágů tohoto světa následuje zpráva z internetu, že si tvůrce druhé nejsilnější kryptoměny uvědomil, jakou obrovskou sílu jeho výtvor má a významnou část jich věnoval na charitu.

I v dalších týdnech začínají Tínce blikat a zhasínat před očima (spíše před třetím okem 😊) další výstražná světla.

Je také zatčen zakladatel známe softwarové firmy, kdysi podezřelý z toho, že šířil hrozbu počítačového viru a zveličoval jeho sílu, ač sám byl majitelem firmy prodávající antivirové programy. Zajímavá paralela s dneškem…

Posléze tento muž před deportací do USA spáchal údajnou sebevraždu….

Po jednání státníků dvou velmocí byly náhle pozastaveny dodávky zbraní, která jedna z jednajících stran poskytovala nepřátelům strany druhé. A právě nepřátelům onoho úspěšného „šachisty“.

A na závěr zatím poslední Tínčina vize.

Je z 1.7. a je v ní obsaženo toto:

 „Během několika dní bude odhalena největší konspirace v dějinách“. .

Tínka se mě ptá na jednoho z bývalých významných světových státníků. Toho, který měl ve světových médiích velmi dobrou image. Vnímá jeho propojení kamsi k hranicím Peru a Kolumbie. I tam v tu chvíli bliká a posléze zhasíná poslední z výstražných světel.

Tínka: „Vidím postavu, cítím ženskou energii. Jakoby odhalená pravda měla za následek to, co se teď právě bude dít. Žena stojí uprostřed Kolumbie. Do ruky bere pomyslnou injekční stříkačku a se slovy: „Už dost! ji láme v půli. A následně ji zašlape do země. Přichází krásná čistá energie, je cítit svoboda a možnosti šíření jsou tytam.

„Snad nevidíš cestu viru?“ Ptám se.   

„Vidím“, odpovídá Tínka.

A pokračuje: „Následně se tato postava objeví na zcela jiném místě na Zemi. Kdesi v Čechách. Na jednom velmi silném energetickém místě v lese. Na toto místo proudí svobodná energie. Právě teď! Otevírá se další v pořadí desátá čakra planety Země. „Čakra spojených duší, nebo-li společné duše“, chcete-li. Díky této energii se právě teď mohou začít dít zázraky! Vše staré nás opouští a přichází nové. Jak na úrovni individuální, tak i kolektivní. Tato žena září jako slunce. V rukou má miminko. A září obě společně. Díky této mateřské lásce pevně spojené se Zemí se prolomila hranice dosavadního způsobu vnímání transformace a začala nová fáze ve zcela hmotném a reálném světě. Mateřská energie proudí a její vibrace dalece přesahuje dosavadní matrixové energie. Všechny spolky, společenství a mocnosti ztrácejí svou sílu. Přichází nová a zásadní změna, která je potřebná pro naši společnost a jako jediná je v souladu s Věkem Vodnáře. Tedy absolutní svobodou jak v energiích, tak i v realitě.

Zdroj: www.optimalista.cz

Covid-19: Navzdory vysokým číslům Kolumbie uvolňuje opatření

Kolumbie už několik posledních týdnů prochází vrcholem třetí vlny pandemie. I přes intenzivní očkování populace jsou počty úmrtí a nově nakažených momentálně nejvyšší od samotného počátku pandemie. Více v článku ….