Co dnes, 10.6.2021, působí za energie …

Co dnes, 10.6.2021, působí za energie …

Dnes, 10.6.2021, nastane jeden z nejvýznamnějších novů v tomto roce. Stane se tak přesně ve 12:52 a bude provázen i zatměním Slunce! Souvisí se znamením Blíženců, kteří ovlivňují tyto orgány a procesy v našem těle: ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervové spoje pro sensoriku a motoriku, krevní kapiláry (výměnný systém). 

Dnešní den by se dal popsat asi takto: “Rozhodni se, co potřebuješ, a vydej se cestou, která se před tebou ihned otevírá”. Vesmír funguje na principu naší potřeby. Největší problém je ten, že my ze strachu z vlastní tvorby neumíme Vesmíru/Bohu pravdivě sdělit, co vlastně potřebujeme. Drží nás většinou pocity viny, strach ze zodpovědnosti anebo nedostatečné sebevědomí. Vyslovit beze strachu svou potřebu není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Jsou oblasti, ve kterých jsme úplně paralyzováni svým strachem ze svobody. Perfektním příkladem je role matky, která je vnímána touto společností velmi nesvobodně. Máma je máma a nemá na vlastní potřeby nárok! Třeba pracující matky jsou vnímány jako kariéristky a sobecké bytosti. To je samozřejmě naprostý nesmysl, protože matka je jen role. V první řadě je potřebné si ve vztazích dovolit prožívat takový díl vlastní svobody, jakou jsme si schopni v tuto chvíli dovolit. I v roli “partnerky” má spousta žen/mužů problém s vlastním sebevyjádřením! A dnešek je o tom, abychom prožili vlastní díl svobody, naladěni na svou duši a její potřeby. 

Co potřebuješ, to dostaneš! Proto vol moudře a  kráčej trpělivě! Vyzkoušej si to a kdyby se po čase ukázalo, že cesta, kterou sis zvolila, není tou správnou, vždy se můžeš vrátit na začátek anebo kráčet jinudy.  

Doporučuji plavání, vířivku, masáže, pobyt na slunci a u vody a hlavně doporučuji aromaterapii květinami. Vše, co nyní kvete, je naladěno na energie, které momentálně potřebujeme. Vnímejte vůni lesa, bylin, kvetoucích stromů a keřů. Příroda vibruje společně s naší životní energií.

Není nic léčivějšího než dlouhodobý pobyt v přírodě!