Co nás čeká v roce 2022?

Co nás čeká v roce 2022?

Rok 2022 bude rokem zásadních změn v našich životech!

Bude to rok plný tvorby, v němž se bude měnit náš způsob vnímání okolního světa! Budeme tvořit svou vlastní nezávislost na systému a jeho podsystémech (již se děje). Právě teď přichází energie, která nám dává sílu být svobodní a nezávislí. Pamatujte, že jediné, co může tyto změny zastavit, je STRACH! 

Právě proto je naším (myšleno kolektivu, lidstva) úkolem pro rok 2022 zbavit se nátlaku a strachu, který na nás společnost, tedy mocní tohoto světa, vyvíjejí. Strach je energie, která je navázána na manipulaci a tak se, jak známo, nikomu z nás nelíbí. Zatím je jen velmi málo lidí ochotno vidět, jak s námi společnost manipuluje a jak se nás snaží ovládat. Vědomí lidé ale nepotřebují vlády ani povinnosti. Mají dostatek vlastního charakteru a nepotřebují být manipulováni. Pro své sebevyjádření nepotřebují ani smlouvy, ani jiná omezení. Potřebují prostor pro rozvinutí vlastního potenciálu! Vědomí lidé tvoří a objevují energii duše a s láskou žijí. Nejsou to ani vrazi, ani jiné zákeřné manipulativní bytosti.

Díky tomu, že cítí svou duši, jsou plni energie a touto energií tvoří, vyrábějí, budují a zabezpečují zcela přirozeně sobě i druhým potřebné! To vše bez toho, aby jim někdo diktoval, co je a co není potřebné! Žádná “ALE” ani diskuze či omezení nemají v roce 2022 žádný prostor!!! Pouze vědomí, seberealizace a respekt k přírodě!!! 

Zásadní je neškodit svým jednáním sobě, druhým ani planetě! Základem roku 2022 je tedy otevřená intuice a přirozenost, vnímání této energie a bytí – žití v souladu s přírodou!

Jak žít spokojený život i v roce 2022

Naše zdraví je naším největším bohatstvím. Vše, co se okolo nás poslední rok děje, nám ukazuje, že potřebujeme žít šťastný a spokojený život v souladu s vlastní energií!

Nástroji v souladu s naší životní energií jsou:

 • Colorterapie- energetické obrazy
 • Aromaterapie na míru a bylinky
 • Muzikoterapie pro duševní pohodu
 • Terapie přírodními nástroji a správně poskládanými doplňky
 • Zdravá a domácí strava
 • Vědomá relaxace a Energy styl (život v souladu s vlastní životní energií)
 • Cvičení v souladu s vlastní energií
 • Vše v souladu s přírodou a vlastní energií

Autorka článku: Martina Hartmannová

TINA ENERGY® ZÁRUKA ENERGIE

Zdroj: www.optimalista.cz 

Soubor doporučení, abyste se cítili plni energie a síly: 

 • Léčivé kameny: Jantar, aragonit, citrín, achát, karneol, nefrit, tygří oko, růženín, zlatý topaz, záhněda
 • Colorterapie: Oranžová, zelená, tmavě fialová, světle žlutá a všechny odstíny zelené
 • Aromaterapie: jasmín, bergamot, ylang ylang, skořice, levandule, rozmarýn, borovice, všechny zemité tóny
 • Potraviny s potřebnou energií a přírodní doplňky: Moringa, maca, zelené potraviny, borovicové pupeny, smrkové výhonky, cesmína peruánská tedy yerba mate, matcha, sencha, všechny bylinky a bylinkové čaje, konopné produkty zevně i vnitřně, houby, potraviny v raw a bio kvalitě.
 • Top pro rok 2022: březová voda a lesní plody, včetně výrobků z jehličí a samozřejmě houby!
Doporučuje Tina Energy ® Záruka energie
Doporučuje Tina Energy ® Záruka energie
Cesta zdraví pro nás i pro planetu! Eshop se zdravou výživou a doplňky stravy!
#raw #bio #eco #prirodnikosmetika #zdravavyziva #ekologickadrogerie #vitaminy #antioxidanty #imunita #lecivekameny #sperky