Čtyři pilíře našeho zdraví, aneb nejdůležitější oblast našeho života!

Čtyři pilíře našeho zdraví, aneb nejdůležitější oblast našeho života!

Člověk by řekl, že udržet si své zdraví je v jádru velmi jednoduché. Stačí jíst zdravě a sportovat. 

Ale není tomu tak!

Již dávno nejsou ukazatelem zdraví jen zdravé jídlo a sport. Nová éra lidského vědomí, do níž jsme právě vstoupili, okamžitě odráží energie, jaké daná osoba, či věc vyzařuje a to vyžaduje zcela nové přístupy.

Např. na našem zdraví se okamžitě odzrcadlí vše, co vyzařujeme, čím nebo kým se obklopujeme a v čem se pohybujeme. Každý pokles vibrací se tak ihned odráží  na psychickém i fyzickém zdraví. 

Momentálně se téma zdraví, ať už na individuální nebo kolektivní úrovni, řeší v důsledku pandemie celoplanetárně a není to náhoda, neboť právě tato oblast je naprostým základem šťastného a spokojeného života. Na Zemi snad momentálně není jediný člověk, který by téma zdraví neřešil. Pojďme se podívat na události a jevy, které souvisí s celosvětovou pandemickou situací, z jiného úhlu pohledu, než jsou permanentně probírány v mainstreamových a alternativních médiích a sociálních sítích.

Tak např. nemůžeme momentálně ke kadeřníkovi. Jedni to považují za správné opatření (těch už ale valem ubývá), druzí za zcela nedůvodné omezení své svobody. A zkoušeli jste se zeptat své duše, tedy z nejvyššího možného úhlu pohledu, „proč“? Co např. barvy na vlasy a melíry? Jakou podle vás mají vibraci? Ano, velmi nízkou až toxickou. A to nemilosrdně shazuje vaši vibrační hladinu dolů.

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč se to děje? Proč tolik zákazů a omezení? Víte, co jsem zjistila v období všech těch opatření? Že vlastně skoro nic z toho, co je zakázáno, ke spokojenému životu nepotřebuji. Nepotřebuji ani jídlo z restaurace, ani nový melírovaný účes. Všechny tyto domnělé potřeby jsou součástí starého způsobu myšlení a chování lidí a ty již nejsou z hlediska vyšší úrovně vědomí „dovoleny“! Momentálně celá planeta prochází fází, kdy je potřebné, aby lidé pochopili, jak žijí a co skutečně potřebují. 

Uvidíte, že za pár měsíců se bude vytvářet nový vzor krásy. „In“ bude krásný přírodní vzhled, přírodní kosmetika a ekologická domácnost! A „out“ je nyní vše, čím sami sobě škodíme!   

Nový módní trend v oblasti zdraví “ENERGY STYL” (tedy zdravý životní styl v souladu s životní energií) má čtyři pilíře:

  1. Zdravá vysokovibrační strava.
  2. Sport a zdravý životní styl v souladu s životní energií a energií duše.
  3. Zdravé a zcela vědomé myšlení, které následně tvoří náš život. 
  4. Vědomá relaxace, která podporuje a tvoří psychickou pohodu.

 

Nejsou to obyčejná jídla bez energie, ani starý toxický způsob myšlení. Tyto pilíře mají svou specifickou vibraci a pokud se z této frekvence vychýlíme, okamžitě to poznáme! Momentálně ještě nemáme v novostavbě smontovanou kuchyň a já již pár dní tu vysokovibrační stravu pěkně flákala. A přiznávám, že jsem se k ní zase honem rychle vrátila i přesto, že mytí nádobí je právě teď dost nepohodlné! 

Velkou změnou projdou též naše sportovní aktivity. Přestaneme se hnát až na samý okraj dlouhodobě udržitelné životní energie. Ze sportu i z našeho života zmizí drogy a sport se transformuje do vysokovibrační sféry, která naplní duši i tělo současně.

K velkému posunu dojde i na v úrovni našeho myšlení. Naučíme se zacházet s tvořivou silou svého vědomí, naučíme se přijímat “ne-přijatelné” a tvořit “potřebné”.

A o tom ostatním až příště …. (další podrobnosti k tomuto tématu se dozvíte v dnešním večerním vysílání viz. níže)

Dnes večer od 20,30 živě!

Čtyři pilíře našeho zdraví, aneb nejdůležitější oblast našeho života!

Společné rozhlasové vysílání Tínky a Radka 
z rubriky: 
 
„Vztahy naším pohledem“