Dnešní afirmace a energie dne 16.-17.11.2021

Dnešní afirmace a energie dne 16.-17.11.2021

Právě dnes do hmoty dosedá energie, která nám má pomoci ke svobodě. Je to energie “uvědomění si tvorby a následné realizace potřeb naší osobnosti”. Tato energie bude proudit i následně po celý rok 2022. Budeme hledat způsoby, jak realizovat sebe a svou energii a současně hledat způsoby, jak svůj život nastavit tak, aby se naše životní energie nevytrácela! Jak jistě víte, když nemáme život v pořádku, naše životní energie razantně mizí. Máme sklon k depresím či melancholii a cítíme se vyčerpáni. 

Náš život tvoří čtyři pilíře životní energie. Základním pilířem je “osobnost a sebevyjádření”, který já vidím jako vrcholek pyramidy života. 

Další čtyři pilíře jsou pak spodní hroty pyramidy a tvoří základ pro spokojený život! 

  • Vztahy a rodina 
  • Zdraví a krása 
  • Práce a finance 
  • Žití a bydlení 

Pokud nejsme spokojeni v jakékoliv z těchto oblastí, náš život je nekvalitní a naše energie je neustále atakována pocitem nespokojenosti. Dokud v sobě neprobudíme touhu s tímto stavem něco udělat, budeme neustále cyklit v programu vlastní sebedestrukce! Pokud se sami svou “neschopností” provést změnu v dané oblasti “ničíme”, připravujeme se tak o životní energii, která, jak si všichni uvědomujeme, je zcela zásadní pro naši existenci! Bez energie totiž není život! Nová energie roku 2022, která se již ukotvila, nám pomůže k rozhodnutí, tvorbě a následné realizaci všech změn, které potřebuje pro skutečně spokojený a zdravý život! 

S láskou Tínka z webu https://www.optimalista.cz/

Colorterapie svobodné tvorby a tvorby svobodného životního prostoru

Potřebujete vlastní colorterapii na míru?

Zde si můžete vybrat