Doporučení pro dnešní den 18.8.2021 a úplňkové dny do 25.8.2021

Doporučení pro dnešní den 18.8.2021 a úplňkové dny do 25.8.2021

Nejvíce nám prospěje lehčí ovocno zeleninová bezmasá strava.

Pokud máte rádi pečivo, tak doporučuji pouze bezlepkové. Je to proto, že se energie budou pohybovat velmi vysoko a klasická strava by vás stáhla hodně dolů. Poté bychom se zbytečně ponořili do nižší energetické hladiny a topili se v pocitech bezmoci a velké únavě. 

Pokud vám není dobře, máte bolesti, deprese nebo jste unavení, je to proto, že energie na planetě zrychlují a vyrážejí všechny hluboko usazené stagnující energie v těle, které nevibrují s věkem Vodnáře a aktuálními energiemi na planetě. Existuje jediný způsob jak z toho ven, a to je vědomá cesta ke svému zdraví. V těchto dnech hojně konzumuji ořechy a semínka a také houby. 

Terapie vysokovibrační stravou: čaga nebo hlíva ústřičná s enzymy. Z raw superfoods – maca, carob, acai, ořechy, semínka a sušené ovoce v raw kvalitě. 

Colorterapie, tedy léčení barvami: hlavně bílá, světle modrá a okrajově tmavě modrá a fialová. 

Aromaterapie, tedy léčení vůněmi: jasmín, pačuli, borovice, skořice, máta. Muzikoterapie, tedy léčení pomocí tónů: Věk Vodnáře. 

Terapie léčivými krystaly: ametyst, křišťál a sada samoléčení v lásce a jemnosti. 

Všechny potřebné raw potraviny, doplňky stravy, aromaterapii i muzikoterapii i léčivé krystaly 🛒 Zakoupíte na WWW.ZIVOTNISTYL.ONLINE

Samozřejmě je potřeba se také hýbat a relaxovat. Úžasně nám v těchto dnech prospějí masáže, plavání, lehčí cvičení typu jógy a kalanetiky, dlouhé procházky a také párová/partnerská terapie pomocí hlazení a proudění energie lásky.

💞 Doporučuje Tina Energy-záruka energie.