Doporučení pro poúplňkové dny od 25.8. do 29.8.2021

Doporučení pro poúplňkové dny od 25.8. do 29.8.2021

Nejvíce nám prospěje kombinovaná strava. Vegetariánská, veganská, raw a ve středu a v pátek doporučuji přidat ještě bio maso nebo rybu. Ti, kteří maso nejí vůbec ho mohou nahradit přírodním proteinem značky Oriflame. (Pokud napíšete na kontakt@optimalista.cz, obratem vám ho zašlu prostřednictvím Zásilkovny až domů.)

Pokud máte rádi pečivo, doporučuji domácí bezlepkové, žitné nebo celozrnné. Je to proto, že se energie nebudou pohybovat tak vysoko. Tělo potřebuje dodat bílkoviny, železo a minerály!

Pokud vám není dobře, máte bolesti, deprese nebo jste unavení, je to proto, že energie na planetě zrychlují a vyrážejí všechny hluboko usazené stagnující energie v těle, které nevibrují s věkem Vodnáře a aktuálními energiemi na planetě. Existuje jediný způsob jak z toho ven, a to je vědomá cesta ke svému zdraví. V těchto dnech hojně konzumuji ovoce, ořechy, semínka a také houby. 

Terapie vysokovibrační stravou: Shita-ke, Houbové quarteto, Klouby fit anebo B17 na srdce. Také můžete užívat “Balíček pro redukci hmotnosti.” Z raw superfoods doporučuji moringu, chia, ořechy, semínka a sušené ovoce v raw kvalitě. 

Colorterapie, tedy léčení barvami: hlavně růžová, zelená a světle modrá!

Aromaterapie, tedy léčení vůněmi: levandule, cedrové dřevo, růže.

Muzikoterapie, tedy léčení pomocí tónů: Cesta duše!

Terapie léčivými krystaly: Sada “Otevření Brány Duše”. Citrín, růženín, Amazonit

Všechny potřebné raw potraviny, doplňky stravy, aromaterapii i muzikoterapii i léčivé krystaly 🛒 Zakoupíte na WWW.ZIVOTNISTYL.ONLINE

Samozřejmě je potřeba se také hýbat a relaxovat. Úžasně nám v těchto dnech prospějí vyjížďky na kole, aromaterapie, balanční cvičení a kreativní činnost!

💞 Doporučuje Tina Energy-záruka energie.