Družice ve víru energií!

Družice ve víru energií!

Před několika týdny jsme informovali o Tínčině vizi. Viděla před sebou družici, jejíž náčrtek jsme umístili na stránky a čekali, kdy se objeví nějaká událost, která by mohla s touto vizí souviset. Jedno z vysvětlení jsme nabídli. Byla to návaznost na spuštění 5G sítě v USA. Toto vysvětlení mělo slabinu v tom, že síť je pozemní a družice tak mohla představovala pouhý symbol. Teď se zdá, že přišlo vysvětlení mnohem přiléhavější. Geomagnetická bouře, která zasáhla planetu dne 3.2.2022, „shodila“ celých 40 ze 49 satelitů, které Elon Musk toho dne vypustil. Tyto satelity měly za cíl šířit onu tolik diskutovanou 5G síť. (https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/obri-geomagneticka-boure-shodila-muskovi-40-satelitu-40386647)

 Věci se začínají měnit. Planeta, tentokrát za pomoci Slunce, se brání dalším hrubým zásahům do své fyzické i energetické podstaty a vše, co jí ubližuje, přestává tolerovat. A bouře zesiluje nejen na úrovni planetární, ale i kolektivní. Trhliny v „Matrixu“, o kterých jsme se zmínili mj. v posledním článku, se rychle zvětšují. Na povrch se rychle derou informace o původu covidu, o zkreslování covidových statistik, o složení vakcín. A to je pouze spouštěč! Začátek informační a společenské katarze.

Zatímco se informace valí ze všech stran, nastrčené loutky konstruktérů apokalypsy už pomalu stahují kalhoty, neboť brod už se nebezpečně přiblížil. „Já nic, já muzikant“. „Překroutili to oni“. „Já ne, to kocour Micík!“…. „Já musel“. Zní dávno obehraná a dějinách se mnohokráte opakující písnička, která zvěstuje zásadní změnu „větru“.

 Vše kolem nás se dalo do viditelného pohybu. Čeká nás bouřlivé období. Ti, kdo o ně ještě nestačili přijít, v něm přijdou o své iluze. O sobě, o systému, o fungování Vesmíru… A budou to dávat hlasitě najevo.

Tím více platí pro následující období rada, abychom zůstali ve svém středu a posilovali svou životní energii. Jen tak dokážeme proplout bouřlivými vodami událostí, které nás čekají.

Radek z webu www. optimalista.cz

Aktuální vize z 15.1.2022

Nový online kurz

Cesta k úspěšnému životu