Energie dne 28.3.2021- Tina Energy

Energie dne 28.3.2021- Tina Energy

Dnešní den nám vrcholí úplněk ve 20:48. Od rána jsem cítila v energoinformačním poli naší planety velký tlak a nervozitu! Energetická vlna, která prochází právě dnes díky úplňku a nese „záměr duše“, se prohnala přes solár, krční čakru a třetí oko. Takže právě dnes tyto energie ovlivňují celý trup od pánve, přes hlavu, žaludek, plíce a všechny orgány, které jsou uložené v dutině břišní. Nemít doma vysokovibrační přírodní preparáty, nevím, co by se mnou bylo. Pro dnešní den jsem použila Green trio, Houbové quarteto a Štítnou žlázu. K snídani jsem měla velký hrnek Matcha latte a banán. Ta velmi silná energetická rázová vlna prošla během 10 minut. Kdo se neudržuje ve vysokých vibracích, může pociťovat tlak v těchto čakrách a v orgánech s nimi souvisejícími i několik hodin!

Dnes se tedy otevírá vše, co souvisí s naším záměrem, se záměrem duše a to, co není v souladu s touto energií, se touto vlnou okamžitě vytřásá z naší bytosti. Namísto starých energií okamžitě přichází energie nové, které potřebujeme pro realizace svého záměru, a to bez odkladu a bez jakýchkoliv ústupků. Dnes budete od rána vědět, co jste si jako duše vybrala zde na Zemi vykonat. Záměry duší jsou různé. Někdo si přišel zpracovat rodinu, jiný zdraví a další vést lidi do vědomí. Každý máme svůj jedinečný záměr a dnes dojde k tomu, že dostaneme vše potřebné pro to, abychom se mohli realizovat. Již není cesta zpět! Ať se vám dnešní den otevře cokoliv, nejde to ani podlézt ani přeskočit. Tento záměr jsme si zvolili před vstupem na Zemi a má přednost před vším, co bychom momentálně chtěli! 

Náš život se tedy právě teď prolnul s naším záměrem a stáváme se tedy celistvou osobností, která manifestuje své zadání pro tuto inkarnaci!