(2.10.2020) Energie dne a doporučení jak se na ně naladit!

(2.10.2020) Energie dne a doporučení jak se na ně naladit!


V tomto příspěvku je v barvách ukryta colorterapie vhodná pro dnešní den!

Aktualizace 2.10.2020 

Dnes přichází transformační energie na úrovni 2.čakry. Je to čakra vztahů, kreativity, tvorby skrze myšlení, nikoliv skrze duši, sexuality a duálního principu. Je to zvláštní větné spojení, že? Když se ponořím hlouběji, cítím toto: Tato čakra je centrem duality. Projevuje se v ní nerovnováha mezi ženskou a mužskou energií. Pro dnešní den cítím, že je více než potřebné harmonizovat a vyladit tyto dvě energie. Cítím i energii kundalini a také velmi silné hmotné sexuální energie. 

Na úrovni duše se vyplavují traumata ze vztahů! Energie, které ublížily ženám i mužům! Jsou to citová a sexuální traumata, ublížení na úrovni duše ze ztráty někoho blízkého (ženy, děti, muži, rodiče, partneři apod.) Vyplavují se i pocity z dětství! Pokud třeba otec nedával dostatek lásky své dceři, matka synovi atd.

Dále vnímám strach, který zde proudí. 2.čakra je čakrou „tvorby“. Strach tvoří v našem životě všechno to, co právě jeho vlivem odmítáme a na základě vibrace strachu si  přitahujeme „ne-chtěné“. Právě dnes bychom si měli tento fakt uvědomit a obrátit svou pozornost k nové energii na úrovni našeho vědomí. Měli bychom začít myslet jinak! Na strach jsou velmi často navázány též závislosti. Např. strach ze samoty tvoří vztahové závislosti aj.

Přišel mi vhled do transformačních energií. Navnímala jsem si barvy, které mi dnes pomáhají naladit se na aktuální energie. Dnes nás provázejí tyto barvy: Všechny tóny oranžové, žlutá, zlatá, tmavě modrá a bílá! 


Dnešní audiopořad „Ranní káva“ o aktuálních energiích

Jaké nástroje doporučuji pro dnešní posun?

Téma k pochopení:  Proces zrcadlení a tvorby, který probíhá na základě našich myšlenek!


Doporučení ohledně stravy

Houbové placky z křemenáčů

Dnes top💯 super potraviny: Goji, rakytník, zázvor, pomeranče, žlutý meloun, žlutá paprika a cuketa, česnek, domácí vejce 🥣 

Doporučuji také žlutou a oranžovou barvu v přírodní formě!

 Obě podporují proudění energie ve druhé čakře. Silně a okamžitě zhmotňujeme. Více než kdy jindy dbáme na pozitivní myšlení a vnímání své duše. Vědomá relaxace se stává nepostradatelnou součástí našeho života. S láskou vaše Tínka


Večerní online kurz na téma sebedestrukce

Online kurz 1.11.- Životní závislosti, autoterapie programu sebedestrukce!

Součástí kurzu je autoterapie, meditace a muzikoterapie, mentální koučink a doprovodná originální relaxační hudba! Tento kurz je zaměřen na uvědomění si pravdy, včetně životních závislostí a na intenzivní práci s těmito energiemi! |Neděle 1.11.2020 | 21:00-22:00. | Délka 60 minut. | Cenu 350 Kč zaplatíte až po kurzu!