Energie dnešního dne 13.3.2021

Energie dnešního dne 13.3.2021

Dnešní den jsou energie velmi silné. Je to proto, že začala sestupovat energetická vlna, která již delší dobu čekala na své ukotvení! Je to vysokofrekvenční rázová vlna, která prochází přes naše ego přímo do duše. Představte si velký otvírák na konzervy s agresivními červy, který se zavrtává v oblasti solar plexu (žaludku) až po zuby a zasahuje plíce, bránici, žebra, lopatky, ramena, hrudník a páteř.

Všichni (i přesto, že si to nechce spousta z nás přiznat), jsme součástí procesu vzestupu lidského vědomí. Vysokofrekvenční vlny, které procházejí planetou, z nás vyrážejí vše, co není v souladu s novým “Věkem Vodnáře”, tedy novou etapou lidského vývoje a transformačního procesu, jenž vede k úplnému osvobození se od všech útlaků a nepochopení (nevědomí!).

Právě teď se pomalu “uploaduje” energie, která způsobuje u nevědomých lidí stres, vztek, agresivitu, zlost a vyráží z nich jejich vzdor a nepřijetí tohoto procesu. Největší problém je, že si lidé vůbec nepřipouštějí, že to, co se děje, je proces přeměny. Velká většina lidí vůbec nechápe, co okolo nich probíhá a pokládají všechny destruktivní a agresivní energie za normální.

Cítím, že dnes se přepíná nevědomí do vědomí. Ještě to bude pár týdnů trvat, než se tato energie projeví i v běžném životě. Vnímám ji v této chvíli, protože se pohybuji v jiné úrovni vědomí. Tyto energie sestupují k nevědomým lidem cca 2 měsíce.

Dnes tedy proudí energie od vysokých vrstev ve vysokých frekvenčních vlnách a v harmonii sestupuje dolů, kde se zahušťuje. Představte si vysoký tón z píšťalky pro psy, není slyšet, ale vše prostoupí. Co nevibruje na stejné frekvenci, rozkmitá. A proto jsou nevědomí lidé tak podráždění.

Přeji vám krásný den

Tina Hartmannová

TINA ENERGY® ZÁRUKA ENERGIE 

Zdroj. www.optimalista.cz