Energie dnešního dne 15.3.2021

Energie dnešního dne 15.3.2021

Dnešní den jsou podporovány všechny změny, které vedou k harmonii a stabilitě v našem životě. Transformace v rodinných vztazích a vztazích k sobě samým. Dnes je potřebné soustředit se na svůj záměr! Záměrem by měla být harmonie a pocit stability, který se má naplno rozvinout. 

Vidím květ, který se otevírá. Má zlato-oranžovou barvu a leskne se v odstínech duhy. Je překrásný. Vidím ho rozkvétat v 2.čakře. Druhá čakra je centrum vztahů, sexuality, kreativity a zdravého způsobu života. Také je to centrum energetické hormonální rovnováhy, tedy ženské, či mužské energie, a dotýká se naší osobnosti. Její nerovnováha způsobuje pochybnosti, strach a nestabilitu v životě. 

Druhá čakra je středobodem spodních energetických center, které ovlivňují tvorbu hmoty (tedy naší reality v nejnižší hustotě). 

Je velmi důležité dnes harmonizovat druhou čakru.

Doporučení pro dnešní den:

Aromaterapie:

Doporučuji kapky a aroma oleje: bergamot, měsíček, hloch, rozchodník růžový a pačuli.

Colorterapie:

Meruňková, bílá, oranžovo-žlutá, banánová, světle lila, smetanová, krémová!

Mentální koučink:

Jsem v rovnováze! Harmonizuji se pocitem klidu a stability. Můj život je úžasný a plný radostných prožitků. Jsem celistvá vyrovnaná osobnost. Jsem plná lásky a pochopení! Má duše prožívá svou seberealizaci a projevuje se tak, jak si předem vybrala. Důvěřuji své intuici a jsem právě teď na správné cestě k vlastnímu sebepoznání a odhalení své tvořivé síly!

Muzikoterapie

Vhodná pro dnešní den: 

Originální autorská hudba „Harmonie“ v Mp3

Colorterapie vhodná pro druhou čakru