Energie dnešního dne 15.4.2021 “Pravdivost”

Energie dnešního dne 15.4.2021 “Pravdivost”

Vděčnost, harmonie, trpělivost, přijetí, soucit, pravdivost.

Jsem vděčná za vše, co ve svém životě mám. Za své zdraví a zdraví celé rodiny. Za své děti a za náš společně strávený čas. Za to, že se mohu v našem vztahu zcela svobodně projevovat a být sama sebou. Jsem vděčná, protože můj život je naplněn láskou a harmonií. Právě teď ji prožívám. Děkuji za tuto skutečnost …

Dnes se prohlubuje harmonie v našem životě, neboť energie, které proudí planetou stále silněji, tlačí na vzestup lidského vědomí a pomáhají nám nalézt spokojenost a žít v souladu s naší duší. Tato energie však působí na každého jinak. Záleží na tom, jak moc máte v “domečku”, tedy v sobě, uklizeno. Pokud se nebráníme tomuto proudu a měníme náš život tak, jak si naše duše vybrala, jde vše v poklidu a tento proces přeměny nenarušuje náš život ani harmonii, kterou prožíváme. Pokud se ale zatvrzele bráníme změnit nějakou oblast našeho života, vyléčit sebe, nebo své vztahy, případně změnit zaměstnání, ve kterém nejsme spokojeni, pak se zmítáme v depresích a nejsme schopni normálně žít! 

Všichni do jednoho, kteří jsme se zrodili do této doby, jsme si vybrali zažít tento proces a plout s proudem transformační energie. Čím více se mu bráníme, tím silněji nám dává naše duše najevo, že tudy cesta nevede!

Trpělivě a pomalu měníme své životy a každý den jsme o krůček blíže spokojenému životu. Nevyhovuje ti tvá práce? Najdi jinou! Nejsi ve vztahu spokojený? Komunikuj s partnerem o změnách a pokud to nejde ani po několika pokusech, hledej jiné cesty! Děti zlobí? Hledej odpovědi v sobě a přijímej vše okolo sebe, až se uvolní tlak zloby a vzteku. Změň svůj přístup k sobě i k nim! Děti potřebují lásku, pozornost a pochopení. Jsou naším odrazem, jako malá zrcadla. I když se tento fakt těžko přijímá, až jej budeš schopen opravdu přijmout, naučíš se přijímat sám sebe! A právě proto sundej ty růžové brýle a pozorně se dívej, neboť ti tvé děti a lidé, kterými se obklopuješ, každý den ukazují kým skutečně jsi, anebo to, kým být nemáš! Není to ovšem pravidlo. V mnoha případech máš ty naučit něco všechny ostatní. Proto buď k sobě i ke svému okolí pravdivý a otevřeně komunikuj, neboť tvé pocity, které vycházejí z duše, pomáhají lidem okolo tebe a jejich duším najít svou cestu k sobě. Láska a otevřenost, pravdivost a soucit otevírají bránu k nalezení vnitřního míru. 

Krásný den všem, Tínka

 

Dnes večer od 20,30 hodin živě ...

Pořad o aktuálním dění na planetě …
Novoluní v Beranu, aneb stabilita bez předsudků

Srdečně vás zveme k poslechu našeho pořadu o aktuálních energiích a také o vztazích! Manželé  Tínka a Radek … (dvojplamen)