Energie dnešního dne 22.4.2021

Energie dnešního dne 22.4.2021

Dnešní den je výjimečný tak, jako žádný jiný. Cítím obrovskou úlevu na duši. Všechno, co poslední měsíce ničilo naši společnost, je u konce. Právě teď mocní, kteří mohou za nynější situaci, ztratili svou moc a už nemohou dále ovlivnit naši kolektivní úroveň. Naopak, my všichni jsme ke své „moci“, tedy k síle našeho vědomí právě dnes došli a pochopili jsme, jakou sílu ve skutečnosti máme. Díky světlu, které vychází z našich duší a z našeho pochopení, jsme si uvědomili, že to, co můžeme tvořit, je svoboda. Je to život v krásné a zdravé společnosti beze strachu. Je to silná a zdravá společnost, ve které svobodně komunikujeme a oslavujeme svůj radostný život. Je to znovu nalezená svoboda a obrovská vděčnost za to, že jsme poznali to, co nechceme, abychom si uvědomili to, co skutečně potřebujeme.

Jsme tu a máme sílu tvořit. Jsme tu a naše realita je plná svobodného projevu naší duše. Jsme tu a máme možnost dát věcem správný směr.

Uvědomme si právě dnes, jak obrovskou sílu mají naše myšlenky a naše pocity. Dokážeme cokoliv! Mějme na paměti, že neexistují hranice ani mantinely naší tvořivé síly. Je to jen a jen na nás, kam až si dovolíme dohlédnout … Vaše Tínka