Energie dnešního dne 23.3.2021

Energie dnešního dne 23.3.2021

Dnešní den je o svobodném vyjádření vlastních pocitů v propojení se záměrem duše. Dnes jsme vedeni k pochopení principu vědomého života v souladu s energií, tedy životní energií, tj. energií Vesmíru (samotného stvoření světa) a energií vědomého bytí. 

V propojení obou je ta skutečná energie. 

Strach z našeho vlastního sebevyjádření je zcela přirozený, pokud se natolik odlišujeme od ostatních. Tento strach nás má naučit přijímat sebe samé s láskou i přesto, že naše schopnosti přesahují daleko za hranice dosavadního vědomí. Jsme průkopníci a objevitelé! Objevujeme neomezený potenciál vlastní tvorby a naší duše, učíme se zacházet se svou životní energií a poznáváme nové a dosud neobjevené nástroje pro udržení právě naší životní energie. 

Bez víry to ale nepůjde. 

Je potřeba se víře a důvěře v záměr duše odevzdat a beze strachu jít tvořit to, co doposud nikdo nestvořil. Je potřeba tvořit s láskou a s čistým srdcem, s důvěrou a v propojení se svým potenciálem. Je to jediný způsob, jak nastolit rovnováhu v našem životě. 

Jsme jiní? Ano jsme. 

Dosahujeme daleko za hranice fantazie, ale není to nerealita, protože v našich životech tato energie vždy tvořila potřebné ve všech oblastech života. 

Kdysi jsme se rozhodli zažít neomezenou tvorbu duše v podmínkách tak hutných a vibračně omezených, jako je hmota. Našli jsme odvahu jít na Zemi a v souladu s Božskou tvorbou a Božím záměrem tvořit Nový svět na této planetě a v této realitě. Nechat energii prostoupit hmotou, rozvibrovat ji a přinést do nízkovibrační úrovně bytí ducha. Skrze nás jej nechat zářit, aby mohl znovu vdechnout život tam, kde již zanikal! A tak se právě dnes zhluboka nadechněme a vdechněme život hmotě. Naplňme ji energií své duše a najděme smysl našeho bytí! 

Propojme tělo, mysl a ducha a realizujme svůj záměr! 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.optimalista.cz