Energie dnešního dne 25.3.2021

Energie dnešního dne 25.3.2021

Dnes cítím a vnímám krásnou energii. Od rána cítím stabilitu a klid. Takový pocit vnitřního usmíření. Má duše se tetelí blahem z ranního východu slunce a pomalu se začíná rozprostírat v uvolněném prostoru vlastního sebevyjádření. Cítím, že jsem se rozhodla správně!

I přesto, že vím, že vzdát se ega v těchto podmínkách může vyvolat strach a obavy. Tato realita je vlastně na egu postavená, ale současně si uvědomuji, že rozvibrovat hmotu lze jen za předpokladu, že dám prostor své duši. A to jsem také udělala. 

Věřím, že mám plnou podporu a potřebnou ochranu v mém sebevyjádření. Důvěřuji záměru své duše a jsem přesvědčena o tom, že můj záměr je důvodem, proč jsem zde na Zemi. Cítím a vnímám potřebu sebe samé se realizovat a vím, že teď a tady kráčím po cestě své duše. Jsem v lásce. Mé ego je smířené a dává prostor mé duši k jejímu vyjádření. Cítím překrásnou energii podpory a lásky, vnímám pocit domova a sounáležitosti. Cítím se obklopena svou duchovní rodinou, na kterou se mohu vždy spolehnout. Děkuji za to, že jsme se našli a že již vím, kde mám své skutečné místo!

Večerní online kurz: Buď sám sobě terapeutem!

Kurz je zaměřen na práci s energií “zdraví”. Budeme se učit zacházet se svou tvořivou silou a potenciálem vlastní duše a hlavně se svou životní energií. Náplní kurzu je: - Práce se svou životní energií - Vědomá práce s vlastním myšlením - Originální mentální koučink - Muzikoterapie - Vědomá relaxace |Neděle 28.3.2021 | 20:30-22:00. | Cena 350 Kč (13 Euro)