Energie dnešního dne 26.3.2021

Energie dnešního dne 26.3.2021

Energie se začíná formovat. Dnešním klíčovým slovem je „podpora“. Podporováno je vše, co je v souladu s novým Věkem Vodnáře, tedy vzestupem do vědomí.  Vše přichází zcela přirozeně, podle vzorce „potřeby.“ Není tedy nutno tlačit, neboť to, co potřebujeme, se tvoří ve vysokých vibracích samo. Vše je naladěno a uspořádáno tak, aby všichni měli to, co skutečně potřebují. To se právě nyní projevuje ve všech čtyřech úrovních procesu vzestupu, tedy na úrovni osobní, vztahové,  kolektivní a planetární. Ale pozor, to platí pouze za předpokladu, že bychom se jako společnost pohybovali všichni ve vysokých frekvencích, což se prozatím neděje! V této chvíli se v těchto pásmech pohybujeme pouze jednotlivě, pak jako rodina a možná i v malých skupinkách, ale prozatím je celý proces nekoordinovaný a roztříštěný. 

Představte si paprsek světla, který září tak silně, že nejde přehlédnout. Cítíte hloubku jeho oslňující záře a překrásnou vibraci, když vnímáte jeho tóny. Každá energie je jako soubor tónů, jako jeden velký orchestr! Pokud ladí, je zářivý a čistý. Je-li rozladěn, vydává falešné tóny a je to okamžitě cítit. Ale pozor na falešné obrazy!!! Učme se vnímat a naciťovat, protože vibrace jsou vždy pravdivé!!! Za každých okolností odrážejí svou skutečnou podstatu!

Dnes se ukončují všechny staré a nepotřebné systémy, věci i situace, které nejsou v souladu. Odcházejí energie, které nevibrují v tomto frekvenčním pásmu. Kdo má v sobě hodně starých a nepotřebných energii, může cítit tlak, únavu a být podrážděný. Čím nižší vibrační hladina, tím silnější tlak! Není-li vám dobře, na našem webu www.optimalista.cz najdete články a návody, které vám pomohou pochopit, proč tomu tak je. 

Nástroje pro zvýšení vibrací ....