Energie dnešního dne 27.3.2021

Energie dnešního dne 27.3.2021

Neustále mi v hlavě zní překrásná melodie. Je to jakoby energoinformačním polem naší planety plula nádherná božská melodie. Čím dál víc mám pocit, že jsem tam, kde mám být. Dnešní datum je velmi silné a čísla jsou zformována do úžasné kombinace. 

2+7 součet 9 

9+3 je 12

3+5 je 8 (12+5 je 17 tedy 8)

Číslo devět právě dnešní den je symbolem přerodu. Jakoby právě dnes nastal překotný porod (což je velmi rychlý vstup duše na Zemi, tedy zrození „PROBUZENÍ“ ve velmi krátkém čase)! 

Číslo 12 je pro dnešní den symbolem rodinné pohody a přerodu do úplně nových energií. Jako když poprvé vidíte batole udělat první krůčky. Nové energie a nové hodnoty se v nás probouzí jako první sněženky. Najednou máme z duše pocit, že nic není důležitější … 

Trojka a pětka mají pro dnešní den magickou energii a působí na nás společně, aby podpořily naši cestu do hlubin duše a pomohly nám nalézt skutečný smysl ve věcech, které jsou z našeho pohledu běžné a samozřejmé. Naše srdce se otevírá. Vidím nekonečný oceán a cítím jeho hloubku, v tomto případě hloubku naší lásky. Vnímám nekonečné možnosti našeho bytí a cítím, jak se mnou vibruje ta nejčistší a nejkrásnější energie na světě. Vím, že jsem doma! 

Právě teď procházíme obdobím, kdy se transformují vztahy ve všech úrovních, ale nejvíce cítím vztahy rodinné v obou rovinách vnímání. Naše duše se rozprostírá a cítím, jak se uvolňují staré energie. Naše duchovní i fyzická rodina momentálně prožívá novou éru. Jakoby se po dlouhém čekání konečně otevřela stavidla a vše, co bránilo společnému vzestupu, se najednou vytratilo v tom širokém oceánu. Slyším zpěv velryb, které nás volají! Společně plujeme širým oceánem. Rodina velryb nás doprovází na vytoužené cestě a jsme konečně zase spolu. 

Ze srdce a z duše děkuji za tu překrásnou cestu poznání sebe samé a za to, že jsem na své cestě mohla kráčet po vašem boku. Děkuji vám všem, kteří ráno vstáváte a čtete má poselství. Děkuji za důvěru i za vaši loajalitu. Děkuji za celou naši rodinu a za každou duši, která spolu se mnou a s Radkem došla až do tohoto bodu. Děkuji, že jsem mohla být a jsem vaším průvodcem na cestě domů.

S láskou  …. Tínka 

Večerní online kurz: Buď sám sobě terapeutem!

Kurz je zaměřen na práci s energií “zdraví”. Budeme se učit zacházet se svou tvořivou silou a potenciálem vlastní duše a hlavně se svou životní energií. Náplní kurzu je: - Práce se svou životní energií - Vědomá práce s vlastním myšlením - Originální mentální koučink - Muzikoterapie - Vědomá relaxace |Neděle 28.3.2021 | 20:30-22:00. | Cena 350 Kč (13 Euro)