Energie novoluní v Rybách působí 27.2.-5.3.2022, aneb vše je jak má být!

Novoluní a jeho energie vždy působí několik dní před a několik dní po jeho vrcholu, který nastane 2.3.2022 v 18:34! Tentokrát nás měsíc ovlivňuje už od 27.2.2022 a bude tomu tak až do 5.3.2022.  

Znamení Ryb ovlivňuje tyto orgány:  Chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin.

Vše je jak má být! 

Právě teď proudí energie, které pomáhají naší duše se plně projevit a realizovat. Je to jiné, než jsme byli zvyklí. 

Odlišné a přitom tak známé. 

Právě teď jsme vystaveni zcela novým hmotným energiím, které postupně proudí a ukazují nám cestu kupředu. Stále silněji se ukotvujeme v realitě a stále hlouběji klesá naše energie. Čím níže se dostáváme, tím silnější tvorba probíhá. Nebojme se té změny. Vlastně se kromě našeho pohledu na svět a proces tvorby se vůbec nic v našich energiích nezmění. Myslím tím naše energie, které jsme posbírali cestou ke své duši. 

Vědomý pohled na zákon přitažlivosti a podstatu energie zůstává. Odcházejí pouze iluze o světě, které jsme převzali od tzv. duchovních guru a vůdců! Což je opravdu dobře! 

Pokud chceme skutečně tvořit nové a inovativní nástroje pro novou etapu „Věku vodnáře“, pak potřebujeme tzv. čistý list papíru. Je potřeba odhodit všechny představy o tom, že tento svět, nás i naši planetu zachrání kdokoliv jiný než my sami svým konáním! A pak teprve se může může naše duše plně rozvinout do silné a zdravé osobnosti s obrovskou intuicí a takovou tvořivou silou, která nemá v tomto světě obdoby! 

Ano, přichází doba zázraků! Nových a inovativních reálných a podporovaných změn, které povedou k restartu matrixu. Ale jen v případě, že se pomoříme do své duše, odhodíme své iluze o tom, že tuhle planetu a nás samotné zachrání intergalaktická rada, nebo mimozemšťani je asi tak stejně pravděpodobné, e to udělá nějaká vláda, či politici. 

Jsme to my. My jsme změna. My jsme budoucnost! My a naše děti. Nebojme se ponořit se do svého já a pustit staré a páchnoucí představy, které měli za úkol nás zastavit a udělejme si prostor pro novou energii, která nám dává naprosto neomezené možnosti konat v souladu se svou duší a svou životní energií. 

Strach není na místě! Víte jaký druh živočichů vždy přežije? 

Ano, ten který se dokáže přizpůsobit novým podmínkám. Ne ten nejsilnější, ale ten nejpřizpůsobivější živočich dokáže čelit tak rychlým změnám! 

Buďme jako oni. Přizpůsobme se novým energiím pokaždé, když přijdou!

Ptáte se proč?

Protože jedině tak můžeme využít svůj neomezený potenciál a podpořit rostoucí energii „činu“! 

Neboť být o krok napřed s vědomým energie, je to oč tu běží! Vědět, co v tuto chvíli je podporováno, jaké činy a jaká nová etapa tvorby se před námi otevírá je přece obrovská výhoda! Dostali jsme na cestu mapu. Máme svou vlastní intuici, tak se ji naplno otevřeme a dejme průchod svým darům a své jedinečnosti. Jsme-li opravdu sami sebou, dějí se skutečné zázraky!