ENERGYSTYL, KONEC ŘEČÍ, AŤ TO FRČÍ!

ENERGYSTYL, KONEC ŘEČÍ, AŤ TO FRČÍ!

Energystyl je nový životní styl v souladu s životní energií. Harmonie těla i ducha v rovnovázeDopřejme si ten luxus žít zdravý život a mít čisté jak fyzické, tak i energetické tělo!

O tom, jak na sobě máme nebo nemáme pracovat, bylo napsáno tisíce a tisíce lejster. Každý duchovní mistr učí odpuštění, meditace aj. duchovní techniky. 

Ale kde je propojení s hmotou? Kde zůstalo naše fyzično? Copak neexistuje? Když se podívám do zrcadla, tak vidím krásnou duši a zcela hmotné tělo. Prozatím neodpovídá vibraci mé duše, ale to se teď změní. 

Pochopila jsem, že náš život je o propojení obou částí našeho bytí do jedné. Pojďme tedy společně budovat to, na co se při práci s duší a energií zapomíná! Ale ne samostatně. Pojďme se společně soustředit na propojení obou částí našeho života do naprosté harmonie.

Co říkáte? Že nejde cvičit s energií? Že nejde konzumovat potraviny s vysokou vibrací? Že není možné vytvořit zcela hmotné nástroje navibrované na energie, které momentálně proudí? To bych se na to podívala! 

Jsem velmi citlivá na energie, skoro až přecitlivělá a všechno, co proudí v energoinformačním poli, cítím již několik let. Popravdě, informace o tom, jak žít v souladu s energií si stahuji pro sebe a svou rodinu celou dobu na své cestě k duši. Provedla jsem transformací tisíce lidí včetně sebe a svého manžela a nedávno jsme společně vyrazili na cestu “Energystylu”.

Tak a konec řečí, ať to frčí!

Autor: Tina Hartmannová

TINA ENERGY® ZÁRUKA ENERGIE

Raw superfood Acai, neboli jedna z nejzdravějších superpotravin na planetě!

Acai je bobulovité ovoce s vysokým obsahem antioxidantů s vysokým ORAC. Je to přírodní afrodisiakum, energydrink, který dodává sílu a vitalitu a harmonizuje životní energii. Obsahuje pestrou škálu vitamínů, antioxidantů, minerálů a zdraví prospěšných látek.

Acai roste v části brazilských pralesů, která je ještě neporušená člověkem. Ovoce dozrává na slunci, tudíž obsahuje obrovské množství životní energie, která po konzumaci obnovuje i naši životní sílu a energii. Açai je sušené mrazem při zachování pravidel Really Raw certifikace. Šetrný způsob úpravy zajistí, že výživové vlastnosti této superpotraviny Acai zůstanou zachovány. Tak na zdraví!

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!