Harmonie a zdraví to je oč tu běží!

Harmonie a zdraví to je oč tu běží!

Kolik času uběhlo od naší první zkušenosti s energií. Dny, týdny, měsíce, či roky? Každý z nás se ocitl na cestě ke své duši z jiného důvodu. Někomu se rozpadl vztah, jiný měl obrovské dluhy a dalšímu nefungovaly vztahy, nebo v horším případě zdraví.

Víš, co tebe i mě na cestu k duši zavedlo? 

Hledali jsme smysl života a sebe samé. Před tím jsme totiž neuměli žít! Byli jsme naprostí životní outsideři. Neměli jsme nic než naše negativní myšlení a pocit, že život je za trest. Bože, kdybych tak dokázala vrátit čas a mohla si ušetřit tu bolest z vlastního nepochopení!

Cesta k sobě mi hodně dala. Uvědomila jsem si totiž do hloubky, kdo jsem. Naučila jsem se být silná, vytrvalá a nezlomná ve svém projevu. Stala se ze mě osobnost. Postupně se uzdravily mé vztahy, tedy ty, které stojí za to rozvíjet. Uvědomila jsem si, jak je důležité přestat si ubližovat a začala jsem se starat o sebe a své zdraví. Není mi jedno, co jím. Není mi jedno, na co myslím a už vůbec mi není jedno, čím se obklopuji. Energie kolem mě se vyčistily a já mám pocit, jako bych právě teď procítila a prožila své skutečné priority. 

Má cesta k sobě vedla přes bolest a ztrátu. Právě teď ztrácím to, o čem jsem celý život snila. Ztrácím svou představu o svém úspěchu a o tom, že bych snad někdy mohla být prospěšná na kolektivní úrovni. Klečím před svou duší a cítím, že to jediné, po čem skutečně toužím, je má rodina. Jsou to mé děti, které čekají, až jim dám plnou pozornost. Je to můj manžel, který doufá, že po nocích nebudu sedět u počítače, ale budu ležet vedle něho. Vidím svou rodinu uvnitř mé duše a cítím, že toto je nyní smysl mého bytí. Právě teď propouštím představy o své individuální cestě životem a jdu za svou duší.

Trvalo mi 13 měsíců, než jsem díky “energy stylu” pročistila své tělo. Celý život jsem si do svého těla ukládala staré energie, jako si veverka ukládá oříšky na zimu. Každý rok, měsíc i den se promítl nejen ve fyzickém, ale i v energetickém těle. Je potřeba být trpělivý. Zdraví nepřijde samo. Buďme k sobě ohleduplní a hledejme cesty ke svému skutečnému zdraví. Staré energie je potřeba vysokou vibrací rozbít, tak trošku jako když sbíječka rozbíjí beton a nechat je odplavit z těla ven. Je to proces a trvá několik měsíců, co je to ale proti létům střádání si vlastních zapáchajících zbytků energií. Můžeme být rádi, že jsme si to na poslední chvíli uvědomili! 

Cesta ke světlu je cesta k vlastní duši a lásce a vede jedině přes náš zdravý životní styl a zdravou stravu. 

Ezoterika je stoka plná negace, ega a špíny, která je odrazem systému samotného, nikoli láskyplné a svobodné energie, která na nás čeká, pokud se naučíme žít zdravý a naplňující život. Děkuji za tuto lekci sebeúcty!  Byla pro mě darem. Díky své cestě jsem našla to, co jsem dávno ztratila a právě teď je čas stát se znovu Martinkou. Obejmout své vnitřní dítě a být maminkou svým dětem a manželkou svému muži. 

Už si nepotřebuji dokazovat, že jsem vyjímečná, protože vyjímečná jsem … stejně jako ty!   

Autorka: Tina Harmannová

Proč zdravé balíčky?

A Protože si uvědomuji, že zdraví je na prvním místě!

Tematické zdravé balíčky jako např. detoxikační balíčky a balíček na redukci hmotnosti, hormonální nerovnováhu, balíček pro obnovu životní energie a další úžasné produkty plné energie. 

Tina Hartmannová

  • Výživový poradce a sportovní dietolog 
  • Specialista v oblasti zdravého životního stylu (ENERGYSTYLU)
  • Sportovní instruktorka a trenérka
  • Mentální koučka, motivátorka, poradkyně a konzultantka
  • Zabývám se převážně obnovou životní energie