Jak opustit dualitu?

Jak opustit dualitu?

Kdo má zájem vystoupit z duality a posunout svoji tvorbu z tradičního 3D systému do 5D reality, nechť si sundá bílé tričko bojovníka světla. Anebo černý dres temnoty. Případně rudý sparťanský, červenobílý slávistický, zelenobílý, modrý, duhový…Bůhví kolik týmů, soupeřících stran, kdoví kolik škatulek a šuplíků vlastně existuje a tvoří proti sobě? Jeden na úkor druhého. Jeden chce ovládat lidstvo a další miliarda ho chce pověsit za jistou část těla do průvanu. Jedni chtějí stavět megaobchod a překážejí jim tam stromy, jiní je chrání vlastními těly, aby ti první nemohli postavit svůj sen. Jedni pojídají maso, jiní ne a mají to prvním za zlé. Jedni se radují ze svého zdraví, jiní mají radost z  počtu nemocných, neboť jim přinášejí zisk. Příkladů je nepřeberné množství. Miliardy různých snů, záměrů, cest a cílů. Jeden proti druhému, jedni proti druhým, všichni proti všem. Jednotlivci, skupinky, skupiny, masy.

To je dualita. Klasický systém 3D (4D) tvorby.

Kdo v něm hodlá setrvat, setrvá.

Kdo však chce pozvednout svoji tvorbu výš, pohlédnout na bojiště shůry a vydat se na cestu zcela svobodné a ničím neomezené tvorby, která nikomu nekříží jeho záměr a zároveň není nikým ovlivněna, na cestu tvorby skrze svou duši, nechť si sejme brnění a odloží zbroj. Jen tak se povznese z  duálního světa a stane se skutečně svobodnou bytostí.

Radek z webu www.optimalista.cz

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!

Moringa Prášek BIO RAW

Raw superfood Moringa, neboli jedna z nejprospěšnějších superpotravin na planetě!

Moringa olejodárná, čili moringa životadárná. Tato superpotravina má nejvyšší obsah antioxidantů a minerálů s nejvyšší hodnotou ORAC. Vede tabulku nejzdravějších potravin na světě! 

Moringa obsahuje 28% bílkovin, 9 esenciálních aminokyselin, 90 vitamínů, včetně celé škály vitamínů skupiny B, 46 antioxidantů a dokonce i vápník, hořčík, železo. Nepotřebujete žádné další vitamíny! Konzumujte 2 lžičky této superpotraviny a udržte si zdraví, mládí a nastartujte své tělo. Moringa harmonizuje energie a umí si poradit i depresemi. Tak na zdraví! Baleno ve 100% kompostovatelném obalu.