Jak naplnit své osobní a také pracovní cíle?

Jak naplnit své osobní a také pracovní cíle?

Největší překážkou v dosažení osobních a pracovních cílů je bezesporu to, že z hloubi naší osobnosti nevěříme sami sobě.

Je to program, který se v naší mysli většinou objeví už v dětství a v dospělosti si ho zpravidla nejsme schopni uvědomit. 

Přitom se dá při správném a cíleném mentálním koučinku poměrně rychle zdolat! 

Jakmile se odstraní původní starý program, který v naší mysli spouští pořád dokola stejné reakce a utvrzuje nás v naší neschopnosti, jsme prakticky okamžitě schopni naladit se na vlnu úspěchu.

Dalšími, neméně významnými spouštěči tohoto bloku jsou: sebeláska, strach, nepřijetí, komunikační blok, nedůvěra!

Za vším hledej ženu, říká se! Zde ale platí: „Za vším hledej sebelásku“. Nemáme-li se rádi a necítíme-li se dobře ve svém těle, nemůžeme ničeho dosáhnout. Někdo řekne: „Je to špatný outfit, vlasy a oblečení.“ A co já na to? Že je to vnitřní pocit čistoty! Jiný řekne: „Jsou to znalosti!: A já na to: „Jsou to  zkušenosti“.


Na prvním místě je vztah k sobě samému a své energii.

Necítíme-li se dobře, náš život je nekvalitní, chudý a plný negativních emocí. Chcete-li být úspěšní v životě, naučte se mít rádi sami sebe. Minimálně je potřebné přijmout momentální stav, ať je jakýkoliv. Bez přijetí vzhledu, či vlastních nedostatků, nemůžeme na sobě ani nic změnit. Velmi často slýchám: „To nejde, já nevím jak!“


A já na to: "KDE JE VŮLE, TAM JE CESTA!"


Online kurz sebepřijetí a rozvoje osobnosti

Tento kurz je zaměřen na vaši osobnost a její rozvoj. Na posun ve všech oblastech života.

Hlavně se zaměříme na oblast práce a finance!

|Proběhne v neděli 4.10.2020
| 21:00-22:00. | Délka 60 minut.
| Cena 350 Kč a zaplatíte až po kurzu!