Jasnozřivost je nutná pro další vývoj lidstva. Otevři své vnímání!!! Už je 5 minut po dvanácté!

Jasnozřivost je nutná pro další vývoj lidstva. Otevři své vnímání!!! Už je 5 minut po dvanácté!

Jsem jasnovidka, vědma a velmi vnímavá silně intuitivní žena. Pomáhám lidem dostat ke se ke své duši, již několik let (staletí :-))! 

Každý den vidím energie, které proudí planetou. Vidím do lidí, situací i do společnosti. Vnímám kolektivní energetické pole. Každý z nás má svou auru, tedy své vlastní soukromé energoinformační pole. Když se tato pole pole propojí, vzniká kolektivní aura, tedy kolektivní frekvence vyzařování. To samé má i naše planeta! Ta má také své vlastní osobité energetické a informační pole. Je to jako velká vibrační symfonie v několika notových zápisech současně. Mám dar od Boha tyto vibrace vnímat. Máš ho i ty, jen o tom nevíš! 

Přicházejí mi informace o tom, co se na planetě děje! A já vám je s láskou předávám. 

Poslední informace, která přišla dnes ráno zní: 15.1.2022 v 09:05. Právě teď proudí energie “poznání v extrému”. Individuální i kolektivní poznání právě teď drtí naše komfortní zóny, včetně našich představ o způsobu života! Právě běží velmi silná transformační vlna, která působí v oblasti třetího oka/čela, solar plexu/žaludku a dutiny břišní, včetně zad, páteře a hrudníku! Je to velmi vysoká frekvenční vlna, která má za úkol otevřít vaše vnímání (těch, kteří ještě nejsou na cestě k sobě). Proudí v podobě informací, které k vám dnes budou přicházet! Proces transformace pro rok 2022 právě začal. Tato vlna je první z řady vln, které budou lidi přivádět k sobě a k sebepoznání!

Všímejte si tedy, jaké informace k vám přicházejí a snažte se si je ověřit. Hledejte, buďte bdělí a nespokojte se s tím, že vám někdo bude tvrdit to a jiný ono. Udělejte si vlastní průzkum. Hledejte na internetu a kde se dá, ale hlavně hledejte odpovědi v sobě! Vaše duše, pokud se na ni naladíte, má pro vás odpovědi na všechny vaše otázky! Já své duši naslouchám a proto znám odpovědi na všechny své/tvé otázky. Protože na počátku jsme jedním! Jedna duše-jedna energie- jedna částečka světla, která je zrozena z čisté energie!

Vnímej své tělo, tlačí-li tě na těle oblast o které se zmiňuji? Pak to není náhoda. Dostal-li se ti do rukou tento článek, opět to není jen tak. To tvá duše se snaží s tebou komunikovat a přivést tě k sobě. 

Chceš-li vědět, co tvá duše říká, poslouchej ….