Jedenáctero rad pro transformaci ve stravě

Jedenáctero rad pro transformaci ve stravě


Jedinečná služba výživové terapie na míru

Pravidla transformace ve stravě. 

 

 1. Proveďte detoxikaci organizmu.
 2. Vylučte ze stravy všechny cukry a nahraďte je zdravou alternativou ( např. fruktózou, kokosovým cukrem, sirupy z přírodních surovin – datlový, javorový apod.).
 3. Vylučte ze stravy veškeré glutamáty, konzervanty a všechny chemické látky a nahraďte je čerstvými bylinkami, případně kořením bez glutamátů. Povolené soli – himalájská sůl, nerafinovaná mořská sůl, černá sůl.
 4. Vyřaďte klasickou pšeničnou mouku a nahraďte je bezlepkovými moukami typu pohankové, cizrnové, kokosové, rýžové apod. Zpočátku nahraďte pšeničnou mouku celozrnnou špaldovou moukou, nejlépe v biokvalitě.
 5. Pečte si vlastní pečivo. Pokud budete při pečení používat mouku, řiďte se shora uvedenými Sledujte naše stránky, na nichž bude velmi brzy k dispozici e-book s pokrmy podporujícími transformaci.
 6. Vyřaďte z jídelníčku uzeniny! Tento bod platí bez výhrad! Pokud chcete projít transformací, nezbývá než se touto radou řídit.
 7. Ovoce a zelenina. Snažte se nahradit alespoň 80 procent své stravy stravou živou, tzn. ovocem, zeleninou, semínky. Snažte se kupovat zeleninu a ovoce v co nejvyšší kvalitě, případně si část těchto potravin pěstujte sami. Vybírejte pokud možno sezónní ovoce a zeleninu.
 8. Vytvořte si alespoň doma na parapetu bylinkovou zahrádku. Bylinky jsou součástí restartu v oblasti zdraví, kdy ke kompletní transformaci je potřeba nahradit vše chemické čistě přírodními surovinami.
 9. Změňte pitný režim! Povolené nápoje : Voda s citrónem (nedoporučuji pít vodu z kohoutku, pokud není studniční. V případě, že jste napojeni na veřejný vodovod, používejte šungit, který funguje jako přírodní filtr a neutralizuje všechny negativní součásti vody). Voda s přírodní citronovou šťávou, čaje z čerstvých bylinek, zelená káva, domácí limonády z čerstvého ovoce, vody, slazené přírodními cukry. Mléka: Používejte bio mléko plnotučné, z rostlinných můžete mléko kokosové, mandlové, rýžové, ev. ovesné.
 10. Vyřaďte vše chemické a nahraďte přírodními alternativami.
 11. Při transformaci je důležité naslouchat své intuici. Pokud konzumujete maso, tak v bio kvalitě! Vejce jsou povolena pouze v případě, že jsou z domácího chovu.


Jedinečné služby na míru naladěné individuálně skrze jasnozřivost

Tyto terapie se dají zaměřit zvlášť na každou oblast života anebo určité životní téma. Můžeme pomocí terapie rozvinout vaši osobnost, posunout vás v určité oblasti, pokud dlouho stagnujete, anebo ji použít k harmonizaci životní síly a energie.

Používám svou jasnozřivost v reálném životě a propojuji své schopnosti a své znalosti do jednoho celku. Tímto propojením vznikají  jedinečné služby, které jsou velmi silným individuálním nástrojem pro váš spokojený život!