Princip výchovy, když výchova selže, nastupuje transformace!

Princip výchovy, když výchova selže, nastupuje transformace!

Představme si, že jsme jako lidstvo zapomněli na správné hodnoty. Vzýváme majetek místo lásky. Vytváříme si falešné bohy a máme pocit, že se můžeme pustit do celosvětového úklidu, i když u sebe doma máme neskutečný binec! 

Zapomněli jsme žít!

Jak můžeme chtít systémovou změnu a svobodu, když k tomu nemáme vytvořené podmínky?! Není možné žít bez dostatečné zásoby zdravých potravin, pokud možno z regionálních bio farem! Není možné žít bez elektřiny, vody, kvalitního vzdělávání a o dalších neméně důležitých součástech našeho života ani nemluvím!

Chceme zbořit starý způsob života, ale nemáme páru o tom, jak si vytvořit nový životní prostor. 

Položme si otázku. Jsme připraveni změnit svět tak, abychom měli zajištěné vše, co potřebujeme my a naše děti? Kde máme potřebné nástroje pro život? Copak nám není dostatečnou ukázkou pandemická situace a uzavření obchodů? 

Pokud chceme měnit svět, bez nových pevných základů nové společnosti je všechna snaha je marná!

Jestliže v sobě živíme naději, že si po zbourání starého systému vymeditujeme ten nový, je to boj s větrnými mlýny! 

Dejme proto energii do tvorby a vytvořme nové nástroje potřebné pro život společnosti, do nového systému vzdělávání. Vytvořme nový zdravotnický a školský systém! Zakládejme bio farmy, starejme se o přírodní zdroje a své zdravé bydlení. 

Řečí už bylo dost! Je doba, kdy je třeba začít přikládat cihlu k cihle!

Vytvořme si vlastní osobnost na zcela nových základech. Na principu svobody, respektu k energii, pokoře, důvěře a skutečné lásce k sobě samým, a to bez programu sebedestrukce. 

Snahy, které dnes zpovzdálí sledujeme na duchovní a alternativní scéně, jsou totiž řízenou sebevraždou.

Z hráčů se stali bojovníci a jejich ega jim dávají pěkně zabrat! Řeknu vám tajemství. Jsou vedle, jak ta jedle! Přeběhli celé hřiště a hrají hru s oprátkou na krku podle starých pravidel. 

Když výchova selže, nastupuje naše individuální transformace. Momentálně, díky energii vlastního odrazu, tedy energii fiktivní reflexe, která vstoupila na planetu zhruba před rokem a půl, stojíme proti sobě samým. Vesmír neměl jinou volbu, než nám nastavit zrcadlo pravdy, abychom uzřeli to, co jsme si vytvořili. Stále hledáme chyby okolo sebe. Za to, co jsme po dlouhý čas pouštěli do energoinformačního pole, viníme politiky a systém. Ani na chvíli nás nenapadlo připustit, že se v tom obřím zrcadle odráží naše vlastní ego a hází nám nemilosrdně prasátka do očí! 

Hra o ego se už hraje! Zápasníci na obou stranách dostávají jen červené karty!

Ten, kdo přeskočil fázi vlastní proměny na nezávislou bytost, dostal červenou kartu ještě před zápasem. Ten, kdo alespoň trošku pochopil, o co v této hře jde, dostal díky písknutému ofsajdu možnost dát si repete a vrátit se po dokonalém úklidu opět do hry! Ten, kdo bojuje, se válí po zemi po brutálním faulu…. a pozor! Dokonce od vlastního spoluhráče! A jak celý match dopadne? Právě teď se třepotá v síti jeden vlastní gól za druhým!

Máme jedinou možnost. Pochopit tuto lekci, vrátit se na začátek ke svým osobnostem a uklidit si! 

Pak teprve přijde fáze tvorby nových svobodných nástrojů pro život v úplné svobodě. 

Teprve až si vytvoříme svůj vlastní svobodný životní prostor.  

Autorka: Tina Hartmannová z webu www.optimalista.cz