Lednový horoskop pro všechna znamení

Lednový horoskop pro všechna znamení

Beran 21. 3. až 20. 4. – Právě teď Berani prochází očistou ve vztazích, případně jejich harmonizací. Každému, co jeho jest. Záleží na tom, jak moc jste za poslední měsíce udělali pro sebe a svou duši. Pokud na sobě pracujete, pouze harmonizujete. Kdo nepracuje, anebo pracuje podle nefunkčních návodů, čistí. Vaši vnitřní očistu můžete podpořit detoxikací organizmu. Pro Berany doporučuji v měsíci lednu detoxikační balíček, protože vám i vaší životní energii opravdu prospěje. Období vaší očisty by mělo trvat až do jara. 

Býk 21. 4. až 21. 5.- Pro vás, milí býci, je momentálně nejdůležitější opustit vše staré a nefunkční. Jste tam, kde už jste byli, a to vám neprospívá. Právě teď byste se měli zaměřit na kroky vpřed a nikoliv zpět. Vám v lednu nejvíce prospěje balíček pro obnovu životní energie, protože s tou jste zrovna teď v koncích, pokud se stále ještě trápíte minulostí. Co bylo, bylo! Je potřeba přijmout svou minulost a udělat pro sebe něco zdravého. Třeba vyzkoušet nové cvičení 🙂

Blíženci 22. 5. až 21. 6.- Ach ouvej, ta vaše špatná rozhodnutí! Kde zůstala vaše radost? Netrapte se zbytečnostmi a uvědomte si, že to, co se vám děje právě teď, vám dává příležitost k růstu vaší duše. Potřebovali jste dostat pořádnou ránu, abyste si uvědomili, že jdete opačným směrem. Ke zdravému a spokojenému životu vede cesta jinudy. Vám nejvíce prospěje balíček pro “zdravá játra” a také brusinky na ledviny. Ledviny jsou vztahy a játra zase zlost. Očista vám udělá dobře.

Rak 22. 6. až 22. 7.- Naslouchejte více své intuici. Pro vás je teď nejdůležitější uvědomit si, že potřebujete být zdraví. Za vaším uvědoměním by mělo následovat rozhodnutí a pak okamžitá změna stravovacích návyků. Nejsme sice dokonalí, ale život ano, a utíká. Každá změna, kterou provedete, se vám okamžitě 100x vrátí. Takže, jakou změnu právě teď jsi ochoten udělat pro své dokonalé zdraví? Doporučuji začít balíčkem “Paměť a koncentrace“. Uvolni svou mysl a propusť škodlivé myšlenky!

Lev 23. 7. až 22. 8.- Ach ty vztahy v lednu! Že? Karma je pěkná potvora! Pokud máme pochopit vztah k sobě samým, tak nás kopance neminou. Ale nevěšte hlavu, ještě je naděje. Stačí se zaměřit na sebe a své vnitřní hranice. Nastavit si priority a začít se mít rád. Jakmile tohle uděláš, jsi v klidu! Láska k sobě a svému zdraví by se měla stát tvou přirozeností. Doporučuji začít s očistou těla a ledvin “Balíček pro ledviny a močové cesty”. Nakopne tvou životní energii a uvolní staré bloky.

Panna 23. 8. až 22. 9.  Panny! Máte na dosah změnu v oblasti práce a finance. Budujte své psychické zdraví a posilujte svou sebedůvěru, čeká vás příjemné období, pokud se právě teď zaměříte na změnu životní oblasti, ve které nejste spokojeni. Vám doporučuji hloubkovou regeneraci “balíček štítná žláza a imunitu”. Velmi vám prospěje hormonální rovnováha a celkově se budete cítit lépe. Vitálnější a mnohem silnější.

Váhy 23. 9. až 23. 10.- Váhám se blízká na lepší časy v oblasti práce a finance. Ovšem má to určitá úskalí. Je potřebné se zbavit starých zátěží v podobě selhání, pocitů viny, či výčitek. Jsme tu z určitého důvodu. Každá duše má jinou cestu, ale záměr nás všech je totožný. Získáváme zkušenosti a prožitek a na to je potřeba se zaměřit. Bez pocitů viny z minulosti, bez vidiny snadného zisku v budoucnosti “žít pro tuto chvíli”.

Štír 24. 10. až 22. 11.- To, o co jste žádali, se stává skutečností. Právě teď vesmír uvádí do pohybu vše, co je potřebné proto, aby se vaše potřeby naplnily. Víra je základem pro zdravou tvorbu. Proto tedy věřte a užívejte si s vděčností vše, co máte! Vděčnost otevírá srdce a láska je energie, která tvoří zázraky. Dělejte to, co milujete a o vše ostatní už se vesmír postará!

Střelec 23. 11. až 21. 12.- Pauza a zase pauza! Měli byste odpočívat, relaxovat a soustředit se na sebe a své zdraví. Právě teď jste velmi citliví na razantní energie a změny, proto si pořádně odpočiňte. Vypnout myšlenky je umění. Právě teď je vaším úkolem naučit se s nimi zacházet tak, abyste nebyli otrokem vlastních představ a vykonstruovaných řešení. Víte co se říká, že? Chceš-li Boha pobavit, řekni mu o svých plánech. Nechte zkrátka alespoň chvíli věci dít se!

Kozoroh 22. 12. až 20. 1.- Vaše kariéra není středobodem šťastného života! Momentálně byste se měli zaměřit na své závislosti a uvědomit si, že se v nějaké oblasti života chováte nezdravě! Láska k sobě samým by se měla stát vaším cílem, protože nemáte-li se rádi, nemůžete žít zdravý a spokojený život. Uvědomte si, kolik času vás stojí nezdravý způsob života a co všechno díky tomu přicházíte. Zdravý vztah k sobě samému je vaší achillovou patou. Zaměřte se na toto téma a váš život bude mnohem spokojenější!

Vodnář 21. 1. až 20. 2.-Buďte optimističtí a věřte svým pocitům. Zákon přitažlivosti funguje a vám trojnásob, protože víte, jak s ním pracovat. Důležité je ovšem božské načasování. Pusťte všechny své představy a užívejte si život. Dělejte, co milujete a vše ostatní se zhmotní v pravý čas. Láska a víra hory přenáší a trpělivost je ctnost. Prozatím se zaměřte na své zdraví a užívejte si čas, který trávíte se svou rodinou. Tolik krásných pocitů na vás čeká. Můžete tvořit své zdraví a zdraví celé rodiny a užívat si tuto energii společně.

Ryby 21. 2. až 20. 3.- Dovolte si opustit všechno, co už vám neslouží! Svoboda může být skutečná, pokud si ji dovolíte. Nenechte se manipulovat nikým a ničím. Jsou chvíle, kdy zbytečně přemýšlíte o věcech, které vás brzdí. Hvězdy doporučují nepřemýšlet, ale procítit. Nebát se svých pocitů a skutečné pravdy, kterou máte před očima. Stačí jen otevřít oči a toužit vidět pravdivě sebe a svůj život! Poté budete schopni se pohnout místa!