Máta a její účinky

Máta a její účinky


Čaj na zažívání

Použijeme 5 až 10 velkých lístků máty podle toho, jak chceme mít čaj silný. Položíme do hrnku a zalijeme horkou, ale ne vařící, vodou. Čaj necháme 5 až 10 minut louhovat a poté lístky můžeme vylovit nebo je při pití žvýkat.

Máta: Pomáhá na trávení a na žaludek, léčí dýchací potíže, čistí a dezinfikuje ústa, zmírňuje bolest, pomáhá zlepšit psychiku, máta má blahodárné účinky na pleť a také pomáhá s alergiemi. Nezapomeňte, že máta pomáhá při chřipce a nachlazení. 

1 šálek denně vás udrží svěží a mladé.

Tento zázrak přírody má dokonalé aroma, z pohledu aromaterapie uklidňuje, očišťuje a také čistí dutiny. Pokud budete vonět k čerstvě uvařenému čaji nebo přidáte přírodní olej do aroma lampy, vyčistíte si vzduch v bytě a navíc si pročistíte i dutiny. Doporučuji dávat i malým dětem 1 šálek denně, jako prevenci nemocí a na pročištění trávení. Máta se při akutních žaludečních problémech i žvýká. Čerstvou mátu přidávejte do vody, kterou jste obohatili šungitem. Potom má neskutečnou sílu. Použijte jí do salátů a do limonád.


Limonáda z čerstvého citrónu a máty

  • 4 hrsti mátových listů
  • 10 citronů
  • 90 g třtinového cukru
  • led
  • vymačkáme citróny, přidáme mátu, cukr Doporučuji med) a led!


Jedinečné služby na míru naladěné individuálně skrze jasnozřivost

Tyto autoterapie se dají zaměřit zvlášť na každou oblast života anebo určité životní téma. Můžeme pomocí terapie rozvinout vaši osobnost, posunout vás v určité oblasti, pokud dlouho stagnujete, anebo ji použít k harmonizaci životní síly a energie.

Používám svou jasnozřivost v reálném životě a propojuji své schopnosti a své znalosti do jednoho celku. Tímto propojením vznikají  jedinečné služby, které jsou velmi silným individuálním nástrojem pro váš spokojený život!