Motto dne pro šťastný život 23.6.2021

Motto dne pro šťastný život 23.6.2021

Kráčím cestou své duše 🤍
Dělám jen to, co miluji a to, co mi přináší radost 🤍
Tvořím svůj harmonický život plný lásky 🌸
Miluji své děti a svou rodinu 🍀 Každý máme své svobodné sebevyjadření a současně žijeme v harmonii společně 💞
Jsem zdravá a svobodná z celého srdce děkuji za tuto skutečnost 💚 S láskou Tínka

Howlit pomáhá ukládat vápník v těle (prevence osteoporózy) a při detoxikaci těla od negativních energií, uvolňuje svaly a křeče nejen při menstruaci, přináší úlevu při migrénách, léčí střeva, žaludek, ledvinové kameny, močový měchýř, křečové žíly. Hojí zuby a zubní kazy, zrychluje metabolismus tuků, snižuje cholesterol, zpomaluje krevní srážlivost, snižuje horečky a zimnici, prevence proti arterioskleróze, angině pectoris a dalším srdečním chorobám. Navozuje klid, harmonii, pomáhá dostat se do meditativního stavu a stavu uvolnění a také hlubokému samoléčení.

Bílý opál v nás rozvíjí čistou tvůrčí sílu. Navzdory emočním traumatům nám pomáhá se s nimi vypořádat. Rozpouští blokády negativní energie a pomáhá k očistě naší bytosti. Probouzí a harmonizuje sexualitu, ženskost, smyslnost, vášeň a mateřství. Dává sílu maminkám na mateřské vše zvládnout a ženám, aby v sobě probudili svou vnitřní bohyni. Má sílu která nám pomáhá překonat v sobě vše nepřekonatelné a probudit svou duši, neboť jen probuzená duše dá našemu bytí smysl. Ladí nás na společnou duši a pomáhá v kolektivních vztazích!

Citrin působí také v úrovni duše. Přináší harmonii a vše potřebné do života. Otevírá cestu k duši a je velmi zajímavé, že jeho energie zasahuje do všech třech úrovní bytí. Tedy mysli, těla i duše!

V kombinaci s Aragonitem vám otevře bránu do duše!