Motto dne pro šťastný život 23.4.2022

Motto dne pro šťastný život 23.4.2022

Právě teď se vydávám na cestu vědomého života a svítím si na cestu svou duší. Toužím po krásném a naplněném životě, plném úžasných prožitků. Miluji svou duši a svou životní energii. Potřebuji svůj život naplnit a prožít ho vědomě. Potřebuji si tvořit svou energií situace, které mi pomáhají se rozvíjet a naplnit svůj neomezený potenciál. Potřebuji žít vědomé vztahy! Potřebuji žít svou zdravou energii a zdravou osobnost! Potřebuji žít ve zdravém a svobodném životním prostoru a hlavně se potřebuji realizovat a svobodné vyjadřovat! Cítím, že má duše a mé naladění se na ni mi umožní realizovat svůj potenciál a proto se v tuto chvíli propojuji se svou duší a tvořím si to, co skutečně potřebuji. Děkuji ti duše moje za všechno, co jsi mě naučila!

S láskou Tínka

Štěstí, spokojenost, zdraví, zdravé bydlení, či úspěch v pracovní oblasti nikdy nepřijdou samy. Vědomý život je potřeba si vytvořit! Proto jsem pro vás v propojení se svou duší zaznamenala tuto krásnou relaxačně-meditační nahrávku, v níž za zvuku muzikoterapie a vodopádu přicházíte ke své duši, která k vám promlouvá. Pokud se otevřete hlasu své duše, přirozeně se naladíte na vědomý život! 

Příběh duše vám po zakoupení přijde na váš e-mail ve formátu Mp3. Posíláme online službou Úschovna na váš e-mail uvedený v objednávce.

Aktuální online kurz 1.5.2022 od 20:30 hodin

  • Doporučuji colorterapii v tyrkysové barvě.
  • K aromaterapii: levanduli, šalvěj, bergamot, růže, viola. Můžete vůně kombinovat nebo je použít samostatně!

Kurz je zaměřen na sebedestruční programy ega, které ovlivňují hojnost ve Věku Vodnáře. Budeme pracovat s myšlenkouvou mapou. 

Online bez poštovného. Po uhrazení přijde na váš email!

  • Práce se svou životní energií
  • Vědomá práce s programy ega
  • Muzikoterapie
  • Vědomá relaxace
  • 1.5.2022 od 20:30 hodin, 60-90 minut dle potřeby. Cena kurzu je 500 Kč