Můj život se změní „AŽ … „

Můj život se změní „AŽ … „

Znáte ten pocit, když se díváte do své budoucnosti a čekáte na okamžik, který jste si vysnili a on stále nepřichází? Pracovní úspěch, vysněný partner, děti, svoboda ….

Málokdo si uvědomuje, že právě tímto neustálým hledáním spásy v budoucnosti a svým chtěním v tomto okamžiku, ničí svou šanci na zářivou budoucnost! 

Tvorba reality probíhá v nulovém bodě. Nyní! A to „právě teď“. Naším pohledem do dáli utečeme ze startovní čáry, na které jsme ještě před malou chvíli stáli a zacouváme kamsi do minulosti! 

Je potřebné si uvědomit, že právě teď stojíme na startu a že máme na vybranou, jak tuto chvíli využijeme! Zda-li svou energii nasměrujeme do tohoto okamžiku a užijeme svou sílu k důležitému kroku směrem k našemu cíli nebo tuto energii pošleme do časů minulých, či budoucích, napříč vesmírem, kde pomalu ztrácí svou sílu a přijdeme o ni! 

Naše přítomnost a vědomá tvorba má sílu právě teď! Vykonat v tuto chvíli svůj záměr v realitě, anebo stvořit jeho část, je nejsilnějším nástrojem pro tvorbu teď a tady! Tedy je potřebné začít konat fyzicky! Něco změnit, zařídit, někam se posunout …

Prostě realizovat se a konečně tvořit hmotu!!! 

Autor: Tina Hartmannová, mentální koučka

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!

Raw superfood Moringa, neboli jedna z nejprospěšnějších superpotravin na planetě!

Moringa olejodárná, čili moringa životadárná. Tato superpotravina má nejvyšší obsah antioxidantů a minerálů s nejvyšší hodnotou ORAC. Vede tabulku nejzdravějších potravin na světě!

 Moringa obsahuje 28% bílkovin, 9 esenciálních aminokyselin, 90 vitamínů, včetně celé škály vitamínů skupiny B, 46 antioxidantů a dokonce i vápník, hořčík, železo. Nepotřebujete žádné další vitamíny! Konzumujte 2 lžičky této superpotraviny a udržte si zdraví, mládí a nastartujte své tělo. Moringa harmonizuje energie a umí si poradit i depresemi. Tak na zdraví! Baleno ve 100% kompostovatelném obalu.