Návod, jak odstranit transformační příznaky!

Návod, jak odstranit transformační příznaky!

Jsou to zkušenosti. Mou cestu transformace jsem procházela přede dvěma lety a nyní stejnou cestu svého duchovního vývoje prochází další skupina lidí. Stejně jako tenkrát, i dnes provádím online všechny, kteří stojí o skutečnou pomoc. Zrovna včera jsem si říkala, jak to pro vás musí být těžké číst tyto příspěvky, když se tolik liší od těch, které jsou běžně na internetu. Dívala jsem se na sebe vaším pohledem a procítila vaše pocity. Chápu obavy vyzkoušet něco nového i přijmout transformačního průvodce z této úrovně. Má duše mě vede k tomu, abych sdělovala vlastní zkušenosti a já nemohu jinak. Má intuice mě vede do reality proto, abych dokázala nacítit nástroje, které vám pomáhají. 

Ale nejsem jen intuitivní. Před osmi lety jsem absolvovala rekvalifikační kurz výživového poradce a sportovního dietologa s kvalifikací poradce pro výživu.

Několik let jsem podnikala v tomto oboru.

Mám znalosti potravinových doplňků a své letité zkušenosti s nimi. Skládala jídelníčky na míru. Řešila s klienty jejich obtíže a doporučovala přírodní produkty.

Vím přesně, co doporučuji a současně navnímávám, jaké doplňky souvisí s tímto transformačním obdobím.

Tímto jsem u vnímavých lidí odbourala obavy a odpověděla na otázku proč já. A nyní můžeme přejít k otázce jak?


1) Jak se vyrovnat s aktuálními energiemi na úrovni těla

Toto je návod pro ženy i pro muže.
Čaj je pouze pro ženy. 

Pomohlo mi to předejít zánětům močových cest a onemocnění ledvin z vyplavených energií. Pokud máme v sobě bloky, které jsou v nás déle jak 4 roky, ukládají se do našeho fyzického těla. Je potřebné je rozpustit. Využila jsem tyto produkty, protože jsou čistě přírodní. Je to má zkušenost a já cítím, že se o ni mám v tuto chvíli podělit. Kombinace těchto dvou produktů nastartuje detoxikaci a pomůže s vyplavením škodlivin. 

Bylinný čaj pro těhotné ženy. Nebojte se názvu, pokud zrovna těhotná nejste. Jde o kombinaci 9 bylinek, které jsem kdysi používala i já. Všechny jsou obsažené v jednom čaji. Je to efektivní řešení! Navíc dodají tělu potřebné minerály a vitamíny a povzbudí vás na mysli.

Navíc tato značka je jednou z nejvyhledávanějších v eco a bio světě. Doporučuji, protože ji mám vyzkoušenou!

Složení podporuje proces detoxikace a současně prospívá ženským orgánům a navíc rakytník podporuje imunitu.

Složení: Rakytník plod, kopřiva list, rybíz černý list, šípek plod, kontryhel nať, meduňka nať, heřmánek květ, proskurník kořen, hluchavka nať. 


2) V úrovni duše


3) V úrovni mysli

Tina Energy® Originální autorská hudba k této vědomé relaxaci

MENTÁLNÍ KOUČINK:

Právě teď jsem uvolněná a v harmonii. Prociťuji přítomný okamžik. Vnímám své srdce a své tělo. Vědomě prociťuji lásku ke svému tělu a k mému vědomí. Díky mému srdci cítím skutečnou lásku k mému tělu a sobě samé. Jsem naladěná na své potřeby. Umím odpočívat a dopřávám svému tělu i své mysli léčivý prožitek ve formě aromaterapie. Vnínám vůni bergamotu. Přes den si dopřávám hojně bylinkové čaje a užívám si jejich léčivý účinek. Jsem naladěna na své potřeby. Na své zdraví. A vím, jak důležité je, o něj pečovat. Rozhodla jsem se svými činy nastavit harmonii v oblasti zdraví a krása. Jsem zdravá! Své zdraví si plně uvědomuji. Cítím se plná energie. Cítím své zdraví. Vím, že síla myšlenky je neomezená. Uvědomuji si, že jsem to já, kdo v tuto chvíli tvoří své zdraví. Jsem přesvědčena o tom, že jsem zdravá! Děkuji za tento dar!


4) Všechno, co tvořím vychází z mé duše. Svou tvorbou podporuji "Apolínek"

Stále mi chodí energie respektu ve vztazích. Respektovat životní energii druhého člověka, který tvoří pro celek! Zkuste se na tento návod podívat a uvědomit si, kolik mi dal asi práce. Jaké znalosti a jak silná intuice a energie byla zapotřebí, abych tento návod stáhla do reality! Je zde k dispozici pro všechny, kteří ho v této době ocení! Vím, že vám návod pomůže! Je to božský dar! Ale ráda bych za svou energii, které bylo velké množství od vás přijala zase vaši energii ve formě příspěvku pro náš záměr.

Já respektuji to, že peníze se vydělávají těžko a že i vy do výdělku investujete zase svou životní energii. A proto jsem vám ponechala svobodnou vůli a můžete tak učinit zcela dobrovolným příspěvkem, pokud vám návod skutečně pomůže.

Je to na vás a na vašem vědomí, zda takto učiníte!
Děkuji vám Tina Hartmannová
Pomáhejte s námi
  • Číslo transparentního účtu: 2001335450/2010
  • IBAN: CZ6320100000002001335450
  • BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX