Nejsilnější novoluní v tomto roce 11.2.2020 ve Vodnáři. Éra svobody!

Nejsilnější novoluní v tomto roce 11.2.2020 ve Vodnáři. Éra svobody!

Toto novoluní bude naprostý unikát mezi novy, které jsme doposud znali. 

Pokud totiž jeho energii beze zbytku využijeme tak, aby pracovala pro nás a nikoliv my pro ni, dochází v tomto čase k přepólovaní energie z „ezo-matrix“ systému do zcela svobodné a harmonické roviny.

  • Jeho vrchol bude 11.2.2021 ve 20:05
  • Vodnář ovlivňuje – Lýtka, kotníky, holenní kost, achilovky, bérce, svalstvo předloktí, hormonii štítné žlázy. Tedy hlavně naše nohy, které symbolizují uzemnění a následné ukotvení naší energie!
  • Tyto orgány jsou v tomto čase citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

Vztahy naším pohledem na téma: “Éra svobody”

Rozhlasové povídání s Tínkou a Radkem v Mp3

Doposud bylo zvykem v ezoterických vrstvách dělat o novoluních a úplňcích různé rituály (např. odpuštění apod.) Je dobré vědět, že dnes již existují techniky samoléčení na vyšší vibrační úrovni, které nám pomáhají s usazenými energiemi v našem fyzickém a energetickém těle silněji a ulevují nám od starých blokád daleko efektivněji a hlavně to netrvá roky, ale týdny, maximálně měsíce.

Co to znamená, že mohu nasměrovat energii novoluní pro sebe a ne se o ni starými způsoby připravit? Jedná se doslova o „naladění se princip energie a odstranění starých napojení směřujících kamsi do neznáma. Energie existuje všude okolo nás. Je součástí nás i Univerza od chvíle, kdy Vesmír vznikl. Fyzika je založena na principu energie a my jsme její součástí. 

Uvědomíme-li si tuto skutečnost a zbavíme-li se starých pout, která nás brzdila, můžeme dosáhnout stavu, který nazvu “Bodem harmonie”. Tento bod najdeme, pokud si uvědomíme svou podstatu a dáme-li důvěru sobě samým! Ne ezomistrům, ani jiným podobným „autoritám“, které nás odvádějí od naší podstaty tisíce mil daleko. Jediné, co může tento proces zastavit, je nedůvěra ve vlastní intuici a strach postavit se na svoje nohy. Vím to z vlastní zkušenosti. Jsem bývalá kartářka a terapeutka, která ezo-matrix již dávno opustila, přestože jsem byla v tomto oboru velmi úspěšná a všechny výjimečné schopnosti mi zůstaly dodnes. Věřte mi, že to vůbec nebylo jednoduché. Měla jsem několik tisíc klientů a bohaté výdělky. A toho všeho jsem se vzdala ve chvíli, kdy jsem zjistila, že jsem i já sama uvízla v lepivé pavoučí síti, kterou kdysi vytvořil systém, aby nás uvěznil v nesvobodě! Vrátila jsem se i svou intuicí do reality a ke své původní práci výživové poradkyně. 

Snažila jsem se vzdát i své intuice a darů, které jsem dostala na cestu transformace. To se mi ale nepodařilo. Došla jsem k pochopení, že intuice je mou přirozenou součástí a nemohu ji zavřít do skříně nebo pověsit na hřebík. A tak žiju v tichosti se svými dary a pracuji jako každý jiný člověk. Obyčejná žena s neobyčejnými schopnostmi. 

A proč vám tady a teď vyprávím svůj příběh v souvislosti s přicházejícím přelomovým novoluním?

Protože tímto příběhem mohu být prospěšná všem, kteří uvízli tam, kde kdysi já. Myslela jsem si, že stojím mimo ezoteriku a vlastní ego mě utvrzovala v tom, že tomu tak je. Měla jsem za to, že mě se to netýká, ale stejně jako teď vy, kteří odmítáte ezo-matrix opustit nebo s tím váháte, jsem se zmýlila!

Ezoterika je totiž řízený program sebedestrukce!

Vystoupit z ezo-matrixu jde jen jedinou cestou, a to je uvědoměním, že se na základě pocitů viny a strachu trestáme a bičujeme se za vlastní selhání. Že máme strach žít tzv. „na vlastní triko“, bez berliček v podobě různých průvodců, ať už duchovních, či jemnohmotných. Naše pocity viny nás drtí každý den touhou po odpuštění a neúnavné práci na sobě! 

Stačí jediné! Odpustit si! Přestat řešit minulost a začít se starat o sebe a své zdraví. Naučit se mít se skutečně rádi a lásku si projevit tím, že budeme každý den pečovat o své fyzické zdraví.  V ezoterice totiž bolí každá energie! Necítíte se dobře, jste unaveni a vyčerpáni z vnitřního boje, který svádíte sami se sebou a s větrnými mlýny v podobě „matrixu“ a nepřijetí sebe samých, svých vztahů a hlavně nepřijetí reality v nás i okolo nás. 

Můžeš být svobodný! Stačí si to jen dovolit ……. 

Autorka: Tina Hartmannová 

Podpořte své zdraví a využijte energii novoluní tak, aby pracovala pro vás!

Začněte brát tyto balíčky o tomto novu a energie vás velmi silně podpoří. Oba balíčky se dají užívat i současně a nastartovat tak proces samoléčení. 

Zdravé Kosti A Klouby, Prevence Osteoporozy!
"Štítná Žláza A Obranyschopnost"
  • Výživový poradce a sportovní dietolog 
  • Specialista v oblasti zdravého životního stylu (ENERGYSTYLU)
  • Sportovní instruktorka a trenérka
  • Mentální koučka, motivátorka, poradkyně a konzultantka
  • Zabývám se převážně obnovou životní energie