Nemám strach zemřít. Jen bych tu ráda ještě zůstala a pokusila se žít jinak.

Nemám strach zemřít. Jen bych tu ráda ještě zůstala a pokusila se žít jinak.

Dnes vám budu vyprávět příběh o jedné věčně nespokojené dívce, která si myslela, že její život za nic nestojí.

Neuměla si vychutnat jediný okamžik! Stále čekala, že někdo přijde, že se něco stane a ona bude najednou slavná a bohatá až pak bude žít tak, jak si to jako malá holka vysnila. 

Říkala stále dokola: „PAK TEPRVE BUDU ŠŤASTNÁ“

Tato dívka neustála utíkala od svého života někam do nereality! Stále více se vzdalovala od sebe a utíkala před svým životem. Nepřijímala nic z toho, co v jejím životě bylo. Místo toho, aby si začala užívat ty neuvěřitelné a překrásné chvíle, které se již nikdy nebudou opakovat, dávala energii kamsi do svých představ o tom, co ke štěstí potřebuje!

Jednoho dne k ní přišla zářivá postava krásné mladé ženy se zlatými vlasy. Cítila z ní domov a mateřskou lásku. A v jejích očích se odráželo dobro a čistota.

Žena se nespokojené dívce zadívala do očí a krásným a jemným hlasem k ní promluvila: „Jsi připravená na smrt?“ Dívka ztuhla. To už mám odejít? Ptá se vyděšeně! Ano, tvá nespokojenost si vybírá svou daň. Dívka se zamyslela a uvědomila si, co doposud prožívala.

„Nemám strach zemřít. Jen bych tu ráda ještě zůstala a pokusila se žít jinak. Ráda bych se učila být lepším člověkem a ráda bych se jednou stala dobrou maminkou. Víš, já bych si přála konečně žít a umět si život užívat. I když přiznávám, že do teď jsem nevěděla, jak. A popravdě, ani teď to nevím, ale ráda bych se to naučila.“

Překrásná zlatá žena otevřela svou náruč a dívku objala. Bylo cítit obrovskou lásku, která mezi těmi dvěma dušemi proudila.

„Žij a miluj! Na nic nečekej. Otevři se svému životu a své intuici a konečně žij svůj skutečný život, ať jednoho dne, až se znovu setkáme, můžeš odejít s krásným pocitem štěstí a vděčnosti za vše, co jsi se na své cestě naučila.“

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!